Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta van barátnőd/feleséged/é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta van barátnőd/feleséged/élettársad? Hol ismerted meg? Miért szereted még mindig?

Figyelt kérdés

Most csak férfiak történeteire vagyok kíváncsi! Fel fogom tenni ugyanezt a kérdést nőkkel kapcsolatban is!

Írj kort is, és leírhatod azt is, hogyan ismerkedtek meg!



2021. jún. 24. 11:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
36%
8. Ebben igazat adok. Viszont engem nagyon frusztrálna ha egy nő engem nevezne a leg-nek. Én nem vagyok az, vannak tőlem sokkal jobbak is.
2021. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ritkán, de tényleg előfordul, hogy két ember már ránézésre is összeillik!

Igaz, ez iszonyat ritka! A legtöbb pár csak érdekből van együtt! A férfi a barátnőjével azért, hogy legyen ki dugnia, meg mert szép a barátnője, és tudja mutogatni.

A nő meg azért van együtt a férfival, mert jól keres, van egzisztenciája.

2021. jún. 24. 15:49
 13/22 anonim ***** válasza:

12!

Van párod?

2021. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Laza kapcsolataim voltak inkább. Komoly barátnőm már hosszú évek óta nincs.
2021. jún. 24. 16:31
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

14!

Mindjárt gondoltam. Végülis mindig azok a legnagyobb szakértői a témának, akik nincsenek is abban a helyzetben. Hangoztasd még jobban ezt az álláspontot, hátha a maradék nőnek is elmegy a gusztusa tőled ;)

2021. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell itt szakértőnek lenni! Óriási mázli kell egy jó kapcsolathoz, főleg hogy hosszútávon is működjön! Sok kapcsolatom volt, de egy sem adta a kölcsönös odafigyelést és szeretetet.
2021. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

16!

Ezzel egyet is értek. De azért azt ne mondjuk már, hogy érdekből vagyunk a másikkal.

2021. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%

Pedig sok esetben igen! Azt se mondjuk már, hogy a párkapcsolatok kizárólag az érzelmek mentén működnek. A társadalom fele defektes, rossz mintákat látott, mentálisan sérült. Pont ezért van az, hogy csak idő kérdése a szakítás, válás, szenvedés. Szerinted mindenkinél ugyanazt jelenti a szeretet? Ki merem jelenteni, hogy 10/8 embernek az a szeretet, hogy ő legyen szeretve, és ezért akár fel is áldozza önmagát. Tudod mennyi szeretetsóvár ember van? Istent csinál a párjából csak azért, hogy önmagának bebizonyítsa, hogy ő aztán jól választott. Jajjj, szexelek orrba-szájba, mert ha nem, dobva leszek.


Ha neked lenne igazad, a 40-es korosztály nem képezne ilyen roncs társadalmat! A következő generációk mit látnak?

2021. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

18!

Pont ezért van ennyi válás, mert sok ember az érzelmei szerint dönt. Ha kihül a kapcsolat akkor jön a válás. Szerintem inkább szakítson két ember, minthogy együtt legyenek 50 évig és utálják egymást.

2021. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom, 3 évente szakítani kell, az új mindig izgalmas és érdekes. Egy új kapcsolat nyújtotta érzelmi roham jóval erősebb és fantasztikusabb, mint a megszokott régi. Na ezért vannak a válások.
2021. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!