Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen becézés utal valamire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen becézés utal valamire?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi kedvesen mosolyogva kiscsillagnak hív.

Nem gúnyos hangsúllyal, lenézően mondja, hanem kedvesen.


2021. jún. 25. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Én kikérném magamnak. A kiscsillag degradáló, lenéző. Olyan mintha azt mondaná hogy mucika. Visszataszító. Nem ismerkednék vele tovább.
2021. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1: Jézus….

Nem, mint írtam nem volt degradáló. Kedves volt!

2021. jún. 25. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is volt egy lány, akit kiscsillagomoztam, kedvességből, hasonlóan vette, mint az 1-es.:(
2021. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Mást is szokott becézgetni időnként? Ha igen, akkor nincs semmi mögöttes jelentősége. Ha nem és csak veled ilyen, akkor lehet tetszel neki.
2021. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3: Én nem úgy vettem.:)

Miért hívtak így? Szimpatikus volt, vagy tetszett is?

2021. jún. 25. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Hát akkor lehet velem is baj van de a kiscsillag szerintem abszolút nem bók.

Ilyen hangvételű kB mintha azt mondaná a pasi hogy "jajj kiscsillag honnan tudnád te ezt... Vagy aranyos vagy, de még kevés hozzám kiscsillag" stbstb

Ez olyan mint mikor én azt mondom kedvesen egy pasinak hogy De aranyos vagy...

Azt sem degradálóan mondom de maga a mondat elárulja a lényeget

2021. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Szimpatikus volt, és tetszett is. Nálam 7 évvel fiatalabb lányról van szó, én 30as vagyok.
2021. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: Köszi!:)
2021. jún. 25. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit nem jelent. Gondolom, fiatalabb vagy nála. Nők is szokták ugyanígy használni.
2021. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!