Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit hogy becéz a párja? Én őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó11 kérdése:

Kit hogy becéz a párja? Én őt Drágaságomnak ő a férfi, ő engem Tündéremnek nő

Figyelt kérdés
becézés,pár

2018. jún. 5. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Engem a párom "Kincs"-nek szólított, azért mert mindig azt mondta kincset érek :)


Én őt a vezeték és keresztneve kombinációjából egy mozaikszót kitalálva, de ezt nem írnám le :) Nem publikus :)


29F

2018. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
oké,köszi írjatok még
2018. jún. 5. 20:08
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ő engem kicsimnek vagy édesemnek. Én őt pedig a becézett keresztneve+ka.
2018. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Kedvesem (Nem ByeAlex a párom, full hetero vagyok), Édesem, Drágám, Szerelmem, Kicsim (ez kicsit fura), Kincsem (ezt annyira nem szeretem), Életem, keresztnevem + em birtokos...pl. Péterem, Dénesem stb.


Én: Édesem, Virágszálam, Nyuszim, Manóm, Szerelmem, Kedvesem, Életem, Bogárkám, Drágaságom, keresztneve + ka képző pl. Lilluska, Annácska, Juditka,

2018. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Csingiling.

Még amikor nem jártunk akkor is így hívott, mert szerinte kotnyeles vagyok, meg tündéri. És bár sokszor nincs hatalmam változtatni dolgokon amik engem zavarnak, de én kitartóan próbálkozok.

2018. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi,jók :) jöhetnek még..
2018. jún. 5. 20:21
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Édesemnek szoktuk egymast hivni :) Meg idonkent elojon mindenfele cukisag :D
2018. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Drágaszág!
2018. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Keresztnév+ka
2018. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Most nincsen párom, de korábban voltam már Prüntyi, Kiskanca, Mogyi, Harmatcsepp. A többit nem írom le, mert az túl egyedi, az is ahogy engem neveztek, az is ahogy én a kedvesemet.
2018. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!