Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon szörnyű becézés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon szörnyű becézés lányok a "szeretlek téged édes kicsikém"?

Figyelt kérdés
Nem rendszeres, havi 1 szer ha előfordulna.
2018. júl. 15. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. :)
2018. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon nyal szamomra
2018. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szörnyű. De miért akarod ezt limitálni és már előre elnézést kérni? Ha ezt érzed mondd ki ahányszor csak akarod. Ne korlátozd már előre magadat.
2018. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tetteid is ezt mutatják az adott nő felé? mert ha csak szájhős vagy, az taszító tud lenni.
2018. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Engem személy szerint a hideg ráz ezektől a nyálas "becézésektől", de nem vagyunk egyformák, lehet, hogy másnak tetszik. Nekem erről az édes kicsikémről egy 17. századi lovag jut eszembe, aki az életében kétszer látott, akkor is az ablakon át meglesett kisasszonynak írja az ömlengős, nyálas verseket.
2018. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem anyám szokta ezt mondani, tőle is rosszul vagyok olyankor. Nagyon giccses.
2018. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A férjemmel ennél különbeket is mondunk..szívem szottya,lelkem kuglófjának egyetlen mazsolája..röhögünk persze közben. Egyáltalán nem ciki,aki ezen fennakad az nem szerelmes és egy hisztis pcsa.
2018. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég lenne ugy hogy szeretlek kicsim.. Tényleg nagyon nyalas fúj
2018. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy kb. 14-18ig ciki mert fujjcsi jajj de undcsi meg nehogy már néha beleférjen egy kis nyál is. Egy felnőtt kapcsolatban meg senki nem akad fenn ezeken már.
2018. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem a kicsikém zavar ebben csak.
2018. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!