Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 1 napja nem valaszol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 1 napja nem valaszol, baj lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel beszéltünk utoljára, ő most dolgozik vidéken, holnap jön elvileg haza. Tegnap írtam sms-t, hogy hívjon, ha tud, facebookon is írtam neki, láttam, hogy most fenn volt, de nem válaszolt, el se olvasta. Hívni direkt nem hívom, nehogy zavarjam. Aggódjak? Ugye nem az van, hogy nem szeret már és válni akar? Félek. Valaki megnyugtatna?
2021. jún. 25. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

8-as Nyilván nem!

De az a te (legalábbis általam, mert 7-ként 0%-al, nyilván nem értenek egyet) megítélését befolyásolja, hogy ha nem szeret és válást emlegetsz, akkor a baj nálad van.

Egyáltalán nem baj, hogy keresed, de ezek a feltételezések nagyon túlzók. Baromira nagy problémátok van, ha ez felmerül, és még játszmáztok is..

Aki ezt nem érti veled együtt, azt sajnálom!

2021. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Csajozik
2021. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Előkerült, felhívott magától, holnap jön haza. Megoldódott, nincs baj (remélem). Amúgy voltunk már a válás szélén, végül nem váltunk el, annyira szeretjük egymást.
2021. jún. 25. 19:36
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát gyanús. Ne hívd na jaaa.. 🤣Ez se munka lesz garantalom.
2021. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13-as Nyugodj meg, el fogtok válni!
2021. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%
13. Hát csak az üzeneteid után hívott, és elég sokára, de azért örülök, hogy megkönnyebbültél.
2021. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
De egy napig nem telefonál?? Őszintén milyen munka ez... És ha bármi fontos lenne?! Nem értem, az én férjemnek is fontos a munkája de ilyen sosem volt, ha hívom és nem érem el MAX 1 órán belül visszahiv. Mit dolgozik a te férjed?
2021. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!