Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a mai kapcsolatokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a mai kapcsolatokból a gyengédség! Ti nem érzitek így?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a romantikus típus, még is hiányzik valami a mai világból. Eddig minden párom türelmes volt, és megvárta a megfelelő pillanatot, mégsem érzem azt, amit régen (első 1-2 kapcsolatomban). Hiányzik az, hogy egy-egy apró érintésnek nagyobb jelentőséget tulajdonítson a kiszemelt srác is, értékeljen egy csókot, ugyanúgy remegő térdekkel kerüljön rá sor (mert vágyunk rá, és nem azért mert "ideje lenne"), és minden együtt töltött pillanatot. Ma már mindig csak a törtetést érzem, és az itt szereplő kérdések között is csak ezt látom! Első randin lehet csók? Másodikon szex? Hova ez a rohanás? Lányok ti nem érzitek néha így? Fiúk, ti hogy vagytok ezzel? Tényleg mindenkinek ennyire fontos, hogy a simogatás, az érintés elveszítse jelentősségét, és csak a szex, a testiség mintha az embernek lelke sem lenne!?
2010. aug. 26. 13:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
De.
2010. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hidd el ezerszer megfordult már a fejemben a kérdés hogy miért van ez igy... és rájöttem az egésznek a gyökere a mai világban történő rohanás... csak a rohanás van és ez mindenre kihat akár munkára akár életvitelre akár táplálkozásra akár párkapcsolatra... viszont van megoldás és az pedig egy megfelelő partner nekem volt iylen, persze hülye módón eldobtam magamtól. Igazából azt olvastam hogy a legtöbb lány pont emiatt lesz leszbikus mert a férfiaknak már csak a sex az ami alatt megérintik a partnerüket és van aki még akkor se gyengéden
2010. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem érzem így. A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt és 4(!!) hónap után feküdtünk le. Addig végig udvarlás és ismerkedés volt.

Szerintem nem lehet a dolgot arra ráhúzni hogy "mai kapcsolat". Mindössze két olyan típusú ember kell hozzá, akik nem akarnak rohanni. Hogy az illető ilyen-e, az leszűrhető pár beszélgetés után.

Az előző "barátnőm" már az első randin azt ecsetelte, hogy neki milyen fontos egy kapcsolatban a jó szex. Nem mintha nem volna igaza, csak egyből lejött, hogy nem kell sok ahhoz hogy ágyban végezzük. Másnap már megtörtént minden. 1 hónap után már nem tudtam újat találni a kapcsolatban és ennyi volt, ki is égtünk.

A jelenlegi barátnőmet, állítom, még 20%-ban ha ismerem... És nagyon jó hogy még mindig érdekesek vagyunk egymásnak és tudunk újat mutatni magunkból. :)

F20

2010. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, a mai fiatalok már csak ilyenek!!! azért van még 1-2 normális srác, de már nekem is elegem van ezekből a perverz szexmániásokből!!!!
2010. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hülyék voltak, vannak, lesznek. Szintúgy türelmetlenek, törtetők, figyelmetlenek, tahók, taplók és bunkók.


Viszont normálisak, értelmesek, figyelmesek is. Ezeket kell keresni, a kevésbé tapintatosokat meg kerülni. Bár valamilyen rejtélyes oknál fogva nagyon sok lánynak bejönnek a bunkó paraszt pasik, mert azok olyan "férfiasak"... hát gratulálok. Akinek ez kell, egye meg, amit főzött.


De aki viszont valóban rendes embert keres és talál is, annak nem lesznek gondjai. Mi pl. hosszú évek óta együtt vagyunk párommal, aki jó ideje a feleségem is egyben, és töretlenül imádjuk egymást, pedig annó mi is viharos gyorsasággal jöttünk össze, gyakorlatilag egy héten belül "megvolt minden". Ettől függetlenül azonban mégis a mai napig is figyelünk egymásra, szeretjük egymást, megvan a gyengédség is, és minden, ami kell.


Röviden: csak az érintetteken múlik a dolog. Rendes embert kell keresni, ennyi.

2010. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért remélem én emiatt leszbikus nem leszek, viszont én úgy gondolom hogy a rohanó világ mellett ez igazán lehetne egy olyan dolog, ahol az ember kicsit lelassít. A srácok igen nagy százaléka még is mindig kinevet ezeket hallva, avagy belemegy, de nem bírja túl sokáig. Én nem arra vágyom, hogy soha ne legyen szex, csak hogy ne ez legyen folyton a középpontban!
2010. aug. 26. 14:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Méghogy ne simogathassam meg a bnőm arcát , ne túrhassak bele a hajába , ne csókolhassam meg a nyakát csak úgy ... olyan nincs ... ezeket nem csak szex közben/elött/után csinálom .

Imádom még amikor mellettem fekszik végigsimítani , és érezni a lágy nőies vonalait , és szeretem hogy szereti amikor ezt csinálom :)

És minden este amikor elbúcsúzom tőle majdnem ugyan olyan érzés mint amikor az első csókra került sor ugyan abban a kapuban búcsúzáskor .

2010. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jah és már 1 éve együtt vagyunk :)
2010. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is kapcsolatban élek, és imádom a páromat, viszont őt is sokszor figyelmeztetnem kell arra, hogy sokszor jól esne, ha megszeretgetne anélkül is hogy többet szeretne. Ezt leszámítva az ég világon semmi problémánk nincs, és remélem nem is lesz. Ennek a hiányát viszont nem csak ebben a kapcsolatomban érzem. Már előtte is éreztem. Én nem szeretek az első héten rögtön ágyba bújni bárkivel is, szeretek 2-3 hónapot csak ismerkedni, akár egymás testével is, elmerülni a simogatásokban, cirógatásban, és jó lenne olykor itt megállni anélkül hogy ezerrel fékeznem kéne a páromat! Most is jól esne, amiket előttem is leírtatok, de azok a srácok akikkel eddig találkoztam (pedig nem a rossz fiúkra bukom) valahogy erről mindig elfeledkeznek. Ha szexre vágynak akkor bezzeg nagyon tudnak puncsolni...
2010. aug. 26. 14:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez abszolút párfüggő. a gyengédség nálunk pl. természetes. van, hgoy egész héten nincs kedvünk szexelni, mert rohanunk a munka, az esküvő szervezése és a táncórák, szülők, barátok között... de gyengédség minden reggel és este van. Még a buszon, villamoson is. mi úgy utazunk pl. együtt reggelente munkába, hogy a vállára hajtom a metrón a fejem, és ő ad puszikat... de ez csak egy a sok apró gyengédségből... szerintem csak rossz pasikkal hozott össze az élet, vagy hoztad össze magadat. ne feledd, hogy az, hogy kit választasz, rólad is szól!
2010. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!