Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a sok beírkáló 12-14 éves kis csetresztől, a bődületes hülyeség kérdéseiktől az ő sajátosan primitív nyelvtanjukkal és ragzani nem tudásukkal ez a rovat már lassan olyan, mint régen a Bravo Szerelem-szex-gyengédség találmánya?

Figyelt kérdés

Példának okáért:

- maszturbáltam a Jacko poszteremre, most akkor terhes vok?

- a barinőm nem nedves de én meg felénk vok, tuttok vmi kiráj megoldást? Segiccsetek léccike xD, 12F

-a teknősöm magamhoz dörzsöltem, kisteknőseim lesznek?


És ha valaki leoltja őket ezért a stílusért, akkor meg úgy pattog mind, akár egy bolhás kandog. Én értem, hogy ez az oldal azért van, hogy itt megkérdezhetik azt is olyanoktól, amit és akiktől nem mernének, de ezt miért nem lehet kulturált formában? Meg amúgy is, egy 14 éves kis szaros mit borotvál még a farkán? Vagy egy 12 éves lány mit kefél még egy 20 éves sráccal? Mi ez az egész? Ezek veszik körbe majd az én gyerekem?


2008. dec. 12. 04:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

"Ezek veszik körbe majd az én gyerekem?"

Nem. A te gyerekeid is majd itt fognak kérdezni, amit tőled nem mernek... :)


A mai fiataloknak ez a stílusuk, ilyenek, így beszélnek, így írnak. Örüljünk, hogy itt nem lehet egyedi emotikonokat használni, mint MSN-en... Fiatalok, majd kinövik. És még mindig jobb, hogy kérdeznek, mint hogy vakon belekezdenek bármibe. Ők csak azt akarják csinálni, amit a tévében és egymástól látnak, mert az a "menő". Ha meg nem olyanok, akkor kiközösítik őket, és akkor aztán depi, MO, stb.

2008. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Az igaz.De én most 21 évesként visszagondolok nem ilyen voltam, tehár azért 14 éves korban biológia órán történik felvilágosítás, sőt mi dolgozatot is írtunk a témakörből...Ezért nem értem néha , hogy tudnak olyan képtelenségeket kérdezni, amit az előbb felvázoltál az a teknősös meg az egész, így viccesnek tűnik, de azért ez a szellemi színvonal hanyatlása ha nem más és ez elég elszomorító...
2008. dec. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez mind azért van, mert otthon nem foglalkoznak velük eleget, s mikor egy 20 éves elhiteti velük, hogy szépek, "jó nők",..., akkor magabiztosak lesznek, azt hiszik magukról, hogy felnőttek a 18-20 éves szintre, elkezdenek csavarogni, cigizni, stb., csak azért, hogy valaki figyeljen rájuk. Tudom, hogy szánalmas, de ezen én is átestem, mondjuk, velem eleget foglalkoztak a szüleim, s sosem voltam ilyen durva, mint a mostani 12-15 éves korosztály. 17/L
2008. dec. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos a mai fiatalok keveset tudnak. èn 27 éves vagyok és emlékszem mennyit küzdöttünk tini korunkban, mert sok sok kérdésre nem tudtuk a választ.

Miért? mert anyáink azt gondolták, mert ismerjük azt a szót hogy sex akkor mi már mindent tudunk. Pedig nem így volt egymás elött is szégyeltük a nem tudásunkat. Mert persze hogy senki nem világosított fel minket, mert mindenki azt hitte mi már mindent tudunk.


Azt üezenem a tini gyerekek szüleinek, hogy gátlások nélkül üljenek le és magyarázzanak el mindent a gyereknek. Mi felnöttek sokkal többet tudunk a sexröl teherbeesésröl, stb.

A gyerekekeben rengeteg félem van és egy gyerek sem fog olyat megkérdezni amitöl fél hogy beég. Ezért nagyon is jó hogy legalább itt feltehetik akérdéseiket.


inkább hülyeséget kérdezzenek, mint hülyeséget tegyenek.

2008. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok - vagyis korban nem olyan messze a fenn említett korosztálytól - és mégsem merültek fel bennem ilyen kérdések. Pedig a szüleim nem igyekeztek felvilágosítani, ellenben nem kezdtem el 12évesen úgy szexelni, hogy fingom sincs az egészről, hanem vártam, pláne, hogy nekem abban a korban nem is ezen járt az eszem. Aztán végigültem vagy 4 felvilágosító órát a suliban, és egy percig se hittem, h ha a barátom a hasamra élvez terhes lehetek. Bár ebben benne van, hogy én későn érő vagyok, na de akkor is.
2008. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Mi nem így voltunk "furák" a szüleinknek, hanem máshogy. Még nem volt olyan generáció, amelyikre azt mondta volna az előző, hogy húha, de jó.
2008. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
én 14 éves lány vagyok.az MSN-es cucc engem is zavar,én nem használlok olyasmiket.Rendkivül szerettem-szeretek olvasni,ebből adódóan mindenfélét meg tudtam pl: a szexualitásról és egyéb dolgokról.Az egyik haverom sem olyan,mint én vagyok akár fiú akár lány,mert tényleg én máshogy nőttem fel igy 14 éves korig,mint mások.Apu anyu válni készülnek meg kellett tanulnom rendesen viselkedni stb. Tényleg nagyon komoly lány vagyok,mármint amiben annak kell lenni.Ezért is mondanak el nekem bármit a barátaim.Ha valakinek fura lenne az én irásmódom,nem tudom,akkor tényleg csakis minden a könyvek miatt van.Nagyon hasznosak , a szókincsem is bővült ezáltal :) szép napot mindenkinek :)
2008. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Srapnel ***** válasza:
85%
Nagyon egyszerű. Nem az a menő, aki helyesen ír (mert az olyan, mint a gyűlölt tanárnéni), hanem aki diszkóba jár és iszik. Ennyi. Nem divat tudni, nem divat alkotni. A fiatalok meg csak úgy léteznek és csak szórakozni akarnak. Nincs hivatástudat, nincs cél.
2008. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Viszont nem mindenhol ezek a menők (pl. ivás,cigi,szex,stb.),mert mondjuk az én iskolámban sem az, és ennyiből sokkal jobb az egész. Lehet,hogy valaki elveti az ilyen iskolákat,de mégis csak jobb,mint egy ilyen "menősködő suli". Én mondjuk egy olyan iskolába járok,ahol nagyon szigorúak. Nem lehet,miniszoknyába járni,kivágott ruhába,fiúzni,cigizni,stb-stb.Nem sajnálom,hogy nincs olyan életem,mint a többi gyereknek,aki már elkezd menősködni azzal,hogy ő már 14 évesen 3 fiúval feküdt le.

A válaszoló kérdésére: a "gyerekek",azért látogatják/kérdéseket tesznek fel erre az oldalra,hogy minél többet megtudjanak,mert ugyancsak,nem foglalkoznak velük a szüleik,és így nagyon tudatlanoknak érzik magukat.Habár gondolom itt azért kérdeznek meg "ilyeneket",mert nem akarják beégetni magukat a haverjaik előtt,és itt úgy érzik,hogy nem olyan ciki...

Remélem segítettem,egy 13 éves lány:)

2008. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

Itt a bizonyíték arra, hogy 20 év fölött már senki nem emlékszik arra, hogy milyen volt gyereknek lenni.

Talán titeket nem piszkáltak ilyen kérdések? Képzeljétek senki se születik úgy, hogy minden tud a szexről. Az jobb ha mindenféle xaron (pl. wikipedia) összeszed a témáról vmi baromságot, és azt csinálja? Inkább kérdezzen itt. Bár amilyen idegbetegek is vannak itt, azt is kinézném pár tagból, hogy direkt olyat ír le, amit pont nem szabadna csinálni. Zavar, hogy kérdeznek? Minek olvasod el? Van ezen kívül vagy 20 másik kategória, olvassa azokat. Sőt, ezen kívül van több millió oldal, azokat is lehet olvasgatni.

Mindenről a szülők tehetnek, nem tűnt még fel senkinek?

Mért itt kérdeznek? - Mert a szüleik nem világosítják fel őket eléggé.

Mért egy nagy nulla a helyesírások? - Mert a szüleik nem ösztökélik tanulásra őket, nem foglalkoznak velük.

És még sorolhatnám oldalakon keresztül. Mindenről a neveltetés tehet. Meg az országnak a mai helyzete..

Ahogy előttem már valaki nagy okosan leírta.. Nem ŐK (tudod az "EZEK" szócskát tárgyakra használja a magyar nyelv) fogják körbevenni a gyereked. A te gyereked is itt fog kérdezgetni.


Nah ennyi lenne. Ja és. Légysziiii értékeljetek le! Nem azt írtam, amit a sok primitív, bugyuta felnőtt lát.


15/l

2008. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!