Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a nők dicsérnek, de a férfiak nem tartanak vonzónak?

Figyelt kérdés

A (hetero) nők ennyire másképp látják a többi nőt?

Vagy persze lehet, hogy az összes pozitív visszajelzés kamu, de azért azt nem gondolnám.


2021. jún. 27. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
A nők szerintem hamarabb hazudják azt kegyesen, hogy jól nézel ki, mintsem megbántsanak. Ellenben a férfiak megmondják a tutit 🤷‍♂️
2021. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
"barátnők"
2021. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Noren1989 ***** válasza:
96%
A férfiak visszajelzése egészpontosan mi, és milyen helyzetben kapod meg?
2021. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1 tudom, és indokolatlanul dicsérgetni is szokták egymást, de miért hazudna valaki például olyat, hogy utált, amikor még nem ismert, mert olyan irigy volt rám? Vagy idegen lányok miért bókolnának? Nem feltétlen közeli barátnőimről van szó.


#3 Elkerülnek, nem akarnak velem ismerkedni, beszélgetni.

2021. jún. 27. 12:08
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont fordítva van, a női rokonaim szerint ronda vagyok, ellenben a férfiak mindig bókolnak, dicsérnek. Fogalmam sincs, miért van ez.


Neked is azt tanácsolom, amit magam is alkalmazok egy idő óta: magasról sz.rd le a mások véleményét. Érezd jól magad és csak saját magadnak akarj megfelelni.

2021. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

"utált, amikor még nem ismert, mert olyan irigy volt rám"

Azóta megismert, rájött neked is szarul megy, nem vagy különleges, ezért már nem utál. Ha ismerettség után azt gondolta volna, hogy jobb vagy nála, akkor már rég nem állna veled szóba.

2021. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 Neki nem megy szarul, van pasija és sokmindenkinek tetszik :D Egyedül nekem megy szarul, és nem tudom, miért.
2021. jún. 27. 12:25
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
7 Hát ez az, de tudod mindenki a saját szintjén nyomorog. Akkor csak igaz amit írtam. Jobbnak tartja már magát nálad, azért nem haragszik rád.
2021. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segitene ha látnánk vagy legalább kifejtenéd hogyan képzeljünk el.
2021. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Simán lehet hogy jó stílusod van csak epp nem nőies, figyelemfelkeltő.
2021. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!