Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet nagyon megfogni és megtartani egy pasit? Fiúk, lányok, egyaránt írjatok!

Figyelt kérdés
Szerintetek bejön Boleyn Anna technikája? Magunkba bolondítani egy pasit, behódolni neki, de nem odaadni magunkat? Nektek mi a tippetek?
2010. aug. 26. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legegyszerűbb, ha olyan fiút keresel, aki szerelmes beléd. Akkor nem kell azon szenvedned, hogy megtartsd, meg magától marad melletted.

Nálam legalábbis a kölcsönös szerelem vált be.

2010. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy mégis miylen ez a pasi! Pl: az én barátom hideg távolság tartó és eddig csak szorakozott a csajokkal én viszont teljesen megfogtam azzal hogy mennyire érdeklődök utánna hogy érzi hogy én szeretem és hogy előttem nem kell játszania a távolságtartőt az érzéketlent... előttem nem kell védekeznie uymond... és ami tetszik még nem az az hogy én nem hagyom magam kihasználni mint az eddigi barátnői de mégis türelmes vagyok hozzá :) Szóval hagyd hogy néha ő uralkodjon néha viszont vedd kezedbe az irányitást... szerintem jo taktika ;)
2010. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tisztelet az elsőnek!
2010. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szazsi94 válasza:
Szerintem..elsőnek el kell bűvölni a társat:) Persze ahhoz kell, hogy tetszenek egymásnak:) Kedveskedések..attól függően, hogy milyen a pár másik fele, kedves sms-ek..:) Elmondani, hogy milyen fontos..meglepetések, nem kell, hogy drága legyen..egy egyszerű romantikus vacsi:) De persze nem jó a túl érzelgősség, csajoknál nem jó ha tapadnak, és túl féltékenyek..pasik meg legyenek érzékenyek:D de azért ne túl papucsok:D álljanak ki azért magukért:) Na meg a pasik..mindene szinte a féltékenykedés..de utálják ha a csaj túl olyan..pl bennem a barátom azt is szereti, hogy nem ugrok arra ha tv-be pl viván este a club rotation-ba rázzák a seggüket a lányok, és épp odakapcsol:D én hagyom hagy nézze..:D de ők általában nem ilyenek.. a pasikat a kedvességgel, elnézéssel..türelemmel, odafigyeléssel le lehet venni a lábukról, a lányokat meg a romantikával..de azért férfiassággal, kedveséggel..szintén!
2010. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most jelenleg egy újabb egyoldalú szerelem után engem egy lány most azzal tudna megfogni, ha rámtapad, elfeledteti ez előző lányt, mindig ott van érdeklődik, lehet furcsa de most egy ilyen nyomulós lányra volna szükségem aki mellet néha gondolkodni sincs időm.
2010. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!