Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfogni, majd megtartani? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogni, majd megtartani? ( a nagy Ő-t ) Hogyan?

Figyelt kérdés

Lányok ti hogy fogtátok meg a pasitok, mivel csábítottátok el, és a későbbiekben milyek azok a tulajdonságok amelyekkel sikerült megtartanotok?

((Kort, nemet és azt hogy mióta vagytok együtt légyszi tüntesd fel :) ))


2010. nov. 25. 12:32
1 2
 1/12 bebycica ***** válasza:

Lány/19

1év 9 hónap

Mindig légy csábító ;)de nem túl kirívó !!

2010. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

21L

1 év

Sokat mond, hogy szereted és mutasd is ki amikor csak lehet. Mindíg légy őszinte vele.

2010. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
sokat mond hogy szereted? minek? én ettöl agyf*szt kapnék a barátnöm sosem mondja hogy szeret mégis tudom hogy szeret és egy pasit nem megtartani kell ha szeret ugyis veled marad nincs itt ilyen hogy hogy tartsam meg ha nem akar veled lenni ugyysem tudod megtartani.
2010. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18f bocsi lemaradt.
2010. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
meg a 6 és fél honap is.:)
2010. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem éppen 18 éves fiúk válaszát várom!! Más korosztály vagyok én már mint te!! És amúgy a kérdés is lányokhoz szólt, én meg nem vagyok egy nyavalygós kis p*csa aki folyton azt mondja hogy igy szeretlek úgy szeretlek...

Az én kapcsolatom meg már 5 éves!!

2010. nov. 25. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
És mi a kérdésed apropója? Van egyáltalán? Ha meg nincsen, akkor meg nem kell aggódnod a kapcsolatod maitt.
2010. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi hogy mások hogy csinálják? Hátha kapok valami jó ötletet :)
2010. nov. 25. 13:39
 9/12 anonim ***** válasza:
bizalom..no féltékenység..öszinteség..és persze az ágybannyujtott élvezet.idösebb korban természetesen.nekem 6 hoja müködik igy és teljesen jo.Nem cserélne le másra
2010. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Arra vagyok kíváncsi hogy mások hogy csinálják? Hátha kapok valami jó ötletet :)"


Persze, közel sem biztos, hogy a tanácsok egyetemlegesen hatásosak.


Szóval: törődj vele, lepd meg, a legváratlanabb pillanatokban, törekedj a kölcsönösségre, az egyensúlyra, a változatosságra, az őszinteségre, a megértésre. És a legrosszabb pillanatiban éreztesd vele, hogy a legjobban kiállsz mellette.

2010. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!