Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Hogyan lehet megfogni, megtartani Titeket?

Figyelt kérdés
Ha már belementetek a kapcsolatba, mi a legfontosabb Nektek? Mi az amire legjobban vágytok a párotoktól? Mivel lehet titeket teljesen kiábrándítani?
2011. máj. 31. 08:39
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
Azzal, hogy itt megkérdezed, biztos nem jutsz előrébb! Talán inkább a barátnődet kéne megkérdezned! Mert tök mindegy itt ki mit mondd, az a lényeg, hogy a párod mit gondol erről. ŐT ismerd meg, az Ő igényeit elégítsd ki! De a legfontosabb: kommunikálj!!!!
2011. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elsődleges hogy szeressük egymást kölcsönösen. Legyen őszinte, hűséges odaadó, mert én is az vagyok. Nem szükséges elhalmoznia ajándékokkal, de a figyelmesség sosem árt:D
2011. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődök, hogy az embereknek milyen igényei vannak általában. Mellesleg mindent megbeszélek a barátnőmmel :)
2011. máj. 31. 08:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Éreztesse velem, hogy szeret, ez a legfontosabb :)
2011. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele h. a fiú legyen olyan amilyenenk megismertem.Hónapok, évekekl késöbb is érezzem h. fontos vagyok,nem akarjon kihasználni,ölelgessen, pusziszgasson stb.Persze vannak olyan dolgok amik alap,de csak késöbb derül ki(együttéléssel),ne legyen lusta,munkakerülő stb.
2011. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

-ápolatlanság,igénytelenség

-figyelmetlenség

-bunkóság,társaságban nem tud viselkedni

-ha nem érezném magam mellette biztonságban

-férfiatlan,gyerekes

-képtelen egyenes,őszinte lenni

-ha mindent halogat

-ha nem ad szívből semmit(elfelejti az ünnepeket,pl hülyeség a Valentin-Nap,de a nők örülnek mindig valami apróságnak,akár ha nincs is ünnep!)

-bunkó beszólások

-arrogáns,túlzott okoskodás

2011. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy biztos, ezzel a kuncsorgos, pincsikutya, oket nagybetuvel iro-megalazkodo stilussal biztos nem.
2011. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Talán van valami baj a kérdéssel ? :)
2011. máj. 31. 10:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Megfogni: A külsővel

Megtartani: A belsővel :)

2011. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ne legyél féltékeny, ne korlátozz semmiben, ne parancsolgass, ne sértődj meg, ne nekem kelljen téged gyámolítani, ne siránkozz, ne panaszkodj túl sokat


legyen jó humorod, legyél fantasztikus az ágyban (és ne csak ott, használd a fantáziád, légy kreatív)

ne akarj megtartani engem: ez olyan,h ha egy adag tejszínhabot tartasz a tenyereden: ha összeszorítod kifolyik az ujjaid között, ha csak tartod, puhán, de határozottan akkor a tiéd marad


22/L

2011. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!