Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljam meg hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljam meg hogy nem keressem többet az exemet?

Figyelt kérdés

Jò viszonyban váltunk el, én küldtem el. Idővel ìgy jobb lesz mind a kettőnknek. Röviden egy mélypontban ragadtunk es nem tudtunk mozdulni.

Az igazsag az hogy ő volt a legjobb baratom, tarsam, sot meg a pszichologusom. Egyikunknek sincs senki a kepben, szoktunk beszelni de tudom hogy nem helyes


2021. jún. 27. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy, hogy felnőtt módjára viselkedsz. Méltósággal viseled a döntésed következményét, és hiszel abban, hogy nem véletlen volt a szakítás. Most se tudnátok megoldani, amit akkor nem sikerült. Mással lehet elő se jönne ez a baj.
2021. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Legyen más aki erdekel.
2021. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tiltsd le a számát, a profilját
2021. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet a tiltás lenne a legjobb megoldas, jo az elejen biztos merges leszek magamra miert kellett de idovel biztos jobb
2021. jún. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!