Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasinak panaszkodas?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom ami feleve hanyatloban van az utobbi ket honapban pedig a szakitas szelen.


Elkezdett ostromolni vki 2-3 napja akinek a legelejen megmondtam h van parkapcsolatom es ennek hatarain belul szivesen beszelgetek vele ha akar , nagOn szimpatikus altalabos dolgokrol karattyolunk a munkahelyen, mashol nem meg csak a vezetek nevet sem tudjuk a masiknak.


Ennek ellenere olyan egy xar napom volt, es honapjaim h nem csak a kapcsolatomban de a fejem felett teljesen osszecsaptak a hullamok es sazoerint faradt vagyok agyilag.


Sosem panaszkodom, szeretem magam megoldani a gondjaim mar ha vannak ilyenek, de egyzseruen ma csak jol esett fxsni a szot es velemenyt hallgatni…


Szerintetek mennyire erdekelheti egy pasit a csaj jelenlegi kapcsolata?


Nyilvanvaloan az o velemenyere nem adok mert nyilvanvalo szandeka h ossze ugrasszon minket teljesen.


De egyebkent intelligens embereknel, normal kapcsolatoknal ez szerintetek negativum?


(Nem spekulalok inkabb szegyellem magam hogy egy idegen embernek kezdtem el kifakadni egy ket dologrol ami senki masra nem tRtozik, foleg h a munkahelyemre jar be ez a pasi es nyilvanvaloan nagyon vonzonak talal szamara, es erdeklodo)



Koszonom a valaszokat!

27n


2021. jún. 27. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tudni? Az, hogy idegennek panaszkodsz az furcsa, az meg férfia válogatja, hogy kikezd -e veled annak ellenére, hogy kapcsolatban vagy. Lehet, hogy éppen úgy veszi, hogy nyitott kapukat dönget, és téged is megdöngetne, nem feltétlenül a két szép szemed érdekli.
2021. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintetek mennyire erdekelheti egy pasit a csaj jelenlegi kapcsolata?"


Semennyire. A másik részét meg leírtad, hogy egyesek ilyenkor kárörvendenek és akár még öntik az olajat a tűzre, hogy szétmenjetek.


Barátnőiddel nem tudsz ilyenekről beszélni?

2021. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Én soha nem hazudok ilyenkor érdek elven. Mindig a valós véleményemet mondom el független attól hogy ettől szétmennek-e vagy sem. 😃

Nem sokat nézel ki az emberekből.

2021. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármennyire is érdekli,most kiderült,hogy nem kell sok kitartás vagy erőfeszítés ahhoz,hogy meg legyél neki.

Igazából olyan ez, mintha kiraktál volna magadra egy zölden világító toronyház méretű szabad jelzést.

"Nyilvánvaló szándéka,hogy összeugrasszon..."

Ez egy igazi "korrekt" fickó lesz.

Ennyi elég is lenne,ahhoz,hogy kiszűrd, bármi is a gond a jelenlegi pároddal ,akivel ismerkedsz már elvágta magát attól,hogy megfelelő társ legyen.

2021. jún. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!