Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit preferáltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit preferáltok, hogyan kezdeményezzen egy pali?

Figyelt kérdés
Szóval, például mi a véleményetek, ha utcán leszólít1 csak valaki, elkéri a számod vagy megpróbál elhívni valahova? Vagy t1i szerintetek hol a legjobb ismerkedni, ti hol szeretetik az ilyet? Buliban? Vagy csak írjon rád valahol? Illetve, mindig hallom, hogy ne unalmasan kezdje el a beszélgetést. De akkor mégis mit írjon? Egy poént, egy bókot vagy csak valami random értelmetlen baromságot, hogy felfigyeljetek rá?

2021. jún. 30. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Tamás vagy Dávid jobban tetszik. Egy Pali sehogy se szólítson meg.
2021. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
A Palikat én se szeretem, mindig azt hajtogatják, hogy maradjak otthon
2021. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jól van emberek, bírom a szóvicceket és bevallom az elsőn még egész jót szórakoztam is, de esetleg kaphatnék egy normális választ is? Vegyük úgy, hogy a pali helyett azt írtam, hogy srác
2021. júl. 1. 00:34
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Ne huzd fel magad, elég buták
2021. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Ne legyen erőszakos, és ne üvöltsön a gesztusaiból, hogy én vagyok az 1000. próbálkozása aznap, és már teljesen mindegy, csak nő legyen.

Én bírom a humoros kezdeményezést, szerintem sokkal jobb, mint a szép a szemed vagy egyéb testrészed.

2021. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Én azt szeretem, ha valamennyire már ismerjük egymást. Random vadidegenekkel nem szeretnék ismerkedni.
2021. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Férfiakat kérdezz erről. A nők vagy felháborodást írnak, vagy azt h ne ismerkedj sehol. Nem tudnak jó tanácsokat adni.
2021. júl. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
52%
Az előző hozzászólónak igaza van.
2021. júl. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

" ne üvöltsön a gesztusaiból, hogy én vagyok az 1000. próbálkozása aznap"


ha te vagy az első és egyetlen aznap akk is kitalálhatod h biztos h te vagy az ezredik mert ugye ha hozzád odament akk nyiiiilván másokhoz is.


#6 meg inkább hagyjuk, mindenki vadidegen mielőtt egy kicsit megismered, de a logikád alapján soha senki nem lesz kicsit ismerős hisz mindenki vadidegen.


Nők...

2021. júl. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

A normális férfiak is azt mondanák, hogy utcán ne ismerkedj.

Persze van kivétel, ha tényleg úgy érzed ő az igazi, és amúgy senki mást nem szólítottál meg még utcán. Szóval csak ha nagyon fontos akkor csináld, de úgyis kevesebb esélyed van az utcán.

2021. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!