Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit preferáltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit preferáltok, hogyan kezdeményezzen egy pali?

Figyelt kérdés
Szóval, például mi a véleményetek, ha utcán leszólít1 csak valaki, elkéri a számod vagy megpróbál elhívni valahova? Vagy t1i szerintetek hol a legjobb ismerkedni, ti hol szeretetik az ilyet? Buliban? Vagy csak írjon rád valahol? Illetve, mindig hallom, hogy ne unalmasan kezdje el a beszélgetést. De akkor mégis mit írjon? Egy poént, egy bókot vagy csak valami random értelmetlen baromságot, hogy felfigyeljetek rá?

2021. jún. 30. 23:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
utcán nem szeretem, ha leszólítanak, de partykon inkább én kezdeményezek 21L
2021. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen mindegy. Úgyis csak a kinézeteden múlik a sikered.
2021. júl. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Az utcán leszólítàs kicsit olyan, mint a koldulás, csak te nem pénzt koldulsz, hanem puncit. Emiatt eléggé sanszos, hogy a csaj megijed, undorodik, vagy megpróbál levegőnek nézni és reménykedik, hogy békén hagyod.
2021. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Engem buliban szólítsanak le, oda soha nem megyek.
2021. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Én azt nem szeretem, amikor ismeretlenül rám ír valaki olyan oldalon, ami nem társkereső.


Azon kívül nekem mindegy. Én az utcán ismerkedés ellen sem vagyok, de akkor tényleg kulturáltan, udvariasan tegye, és tudja az alapvető illemszabályokat - köszönjön, kérdezze meg, nem zavar-e (vagy legalább mondjon egy "ne haragudj, hogy leszólítalak"-ot vagy vmi hasonlót)... ha visszautasítom, kulturáltan kezelje. Ne akkor jöjjön oda, amikor épp telefonálok, zenét hallgatok, könyvet olvasok, mobilozom vagy nagyon láthatóan sietek és nem érek rá, ne kövessen creepy módon háztömbökön keresztül, na bámuljon. Ha boltban, bankban stb. vagyunk, akkor ne akkor jöjjön oda, amikor épp fizetek vagy beszélek a pénztárossal. Ne szorítson sarokba. Ne érintsen meg. Ne ilyen ezeréves tahó csajozás szövegekkel jöjjön, és ne úgy bókoljon, hogy "jó a segged / melled", "sunáználak" vagy még durvábbak.

Buliban se tapizzon le elsőre, legalább azelőtt ne, hogy felkérne táncolni. Én inkább úgy vagyok vele, hogy inkább legyen egyszerű bók az ismerkedés, mint vicces... legalábbis ha nem 100%-ig biztos az emberünk abban, hogy jó és spontán a humorérzéke, és nemcsak 2 hasonszőrű haverja szerint. Ja, és ne "negeljen", amit annyira szeretnek a PUA-k... az a leggázabb, amikor vki olyannal kezd, hogy engem fikáz.


Ja, és az nem szimpatikus nekem se, ha látványosan odament minden mozgó nőhöz, és én vagyok a 100. Azért ne azért jöjjön oda hozzám, mert a nálam 99 szebb jelenlévő elküldte, és lyuknak lyuk.

2021. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

"mindenki vadidegen mielőtt egy kicsit megismered, de a logikád alapján soha senki nem lesz kicsit ismerős hisz mindenki vadidegen."


Neked tényleg nincsenek olyan ismerőseid, akik nem kapásból párkapcsolati szándékkal mentek oda hozzád?

2021. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!