Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/nők Az utcán vagy plá...

Lányok/nők Az utcán vagy plázában/árkádban,a pasi hogyan kezdeményezhet?

Figyelt kérdés

Úgy értem,egy szimpatikus ismeretlen fiú,hogyan kezdeményezhet nálatok?

Vagy ilyen esetben abszolút offoljátok.



2021. jún. 9. 09:45
1 2
 1/20 anonim válasza:
Kifizeti amit vásároltam😁
2021. jún. 9. 10:29
 2/20 anonim válasza:
Nem szoktam ilyen helyekre menni, úgyhogy sehogy. :D
2021. jún. 9. 10:38
 3/20 anonim válasza:

Túlgondolod. Odamész, leszólítod valami dumával, ennyi.

Ha bejössz neki, lesz valami. Ha nem, akkor jöhet a következő.

2021. jún. 9. 11:13
 4/20 anonim válasza:
Sehogy, mert vagy társaságban vannak, ha meg mégis egyedül van, akkor meg a telefonját bújja.
2021. jún. 9. 11:15
 5/20 anonim válasza:
Esélytelen egy lányt "leszólítva" felszedni. Igaz, én randa, béna és csóró vagyok :-D
2021. jún. 9. 12:01
 6/20 anonim válasza:

szia, ne haragudj hogy igy ismeretlenul megszolitalak, de nagyon csinos vagy. nem lenne kedved elmenni fagyizni hogy osszeismerkedjunk?

- igen? szuper, megadod a szamod akkor ?

- nem ? oke, semmi gaz, legyen szep napod.

2021. jún. 9. 12:20
 7/20 anonim válasza:

szia annyira aranyosnak talállak hogy nem bírtam megállni hogy ne jöjjek ide hozzád.

Aztán bemutatkozik és kész ennyi

2021. jún. 9. 13:34
 8/20 anonim válasza:

Sehogy.


Amint valami ismeretlen odajon ismerkedni utcan, en azonnal fenysebessegre valtok, ugy teszek mintha nem hozzam szolna es nyomkodnam a telefonomat remenykedve, hogy hamar lerazom.

2021. jún. 9. 14:27
 9/20 anonim válasza:

#8


Ez nettó bunkóság a részedről. Azért ha egy kis szóváltás után azt mondanád, hogy ne haragudj, de nem, abba valszeg nem törne bele a bicskád. Elég szomorú, hogy nektek még ez a készség sincs meg.

2021. jún. 9. 14:41
 10/20 anonim válasza:

9-es


Ismerkedni nem utcan kell.


A lanyok ezt nem szeretik, bizarr nekik, nincs meg ehhez az onbizalmuk es sokszor jogosan felnek az ilyenektol.


Es ezek utan meg duhos is lesz nagy reszuk, esetleg utanuk orditja "h*lye p*csa!!'.


Gondolhatod mennyi kedvuk lesz ilyenek utan szoba allni egy full random emberrel az utcan akirol semmit nem tudnak csak azt hogy valamit akar toluk.


Amugy egy srac vagyok, csak probaltam szemleltetni az igazsagot.

2021. jún. 9. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!