Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a céljuk? Azoknak a pasikna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a céljuk? Azoknak a pasiknak akiknek több száz vagy ezer ismerőse( főként nők) van a facebookon, instán, mindenkit bejelőlnek és vissza igazolnak....? Gondolom írogatnak akkor mindenkire meg ilyenek.. Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
Az ilyentől lehet komolyra számítani?
2021. júl. 5. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen ismerősöm.tenyleg szinte minden csajra rá ír, de magát az ismerkedést is azzal kezdi, hogy találkozzanak. Mondtam neki, hogy ez nem jó módszer.
2021. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Talonban tart nőket hidegebb idokre. Biztonsagi jatekos.
2021. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Plusz minimum liánozos
2021. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyentől lehet komolyra számítani?"


Nem valószínű.

2021. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj az ilyenek elől.
2021. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
célja nincs, csak a szerencsétlen véglény azt hiszi ettől lesz nagymenő...
2021. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én az ilyen férfiaktól nem remélek semmit, főleg semmi komolyt
2021. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó, amikor el vannak rejtve az ismerősei, de ha megnézed kiket követ - egy rakás prostinak kinéző csajt - akkor ne számíts sok jóra :D
2021. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem azért van sok ismerősöm mert fotózok... és abszolút nem azért hogy fűzzem őket vagy ilyenek. Ha rájuk is írok az azért van mert épp egy fotózáshoz el tudom képzelni Őt. Persze tudom ez a ritkább eset. A másik oldal az az hogy látja és úgymond hozzáfér ezáltal olyan tartalmakhoz, képekhez amikhez amúgy nem férne... a többit a képzeletedre bízom. :D
2021. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen? Szerintem csak kiírtad a férfi változatát egy női kérdésnek. Nőben vannak ilyenek. De hogy férfit jelölgessen több száz nő.... ébresztő!
2021. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!