Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a kisvárosban egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a kisvárosban egy nálam 10 évvel idősebb férfi (35) akivel nagyon lefeküdnék, de tartok tőle hogy kiderül, mert nagyon sok a közös ismerős? bővebben

Figyelt kérdés

Közös kisvárosban élünk (ami ugye elég pletykás, kb. mindenki ismer mindenkit). Én 25N vagyok, a férfi 35, nincs gyereke,nőtlen.

Egy ideje írogatunk egymással, nem sokat, heti szinte 1-2 alkalommal. Jól elpoénkodunk, mélyebb beszélgetésünk nem volt. Eddig egyszer találkoztunk egy buliban, semmi nem történt. Hétvégén beszéltük meg hogy borozgathatnánk.

Lefeküdnék vele, lehetne ez egy nyári kaland-mert hosszútávon nem szeretnék tőle semmit. Viszont tartok tőle, hogy kiderül, mert elég sok a közös ismerős.

Eddig is már volt néhány megvető szó, hogy abban a buliban beszélgettünk és ő vitt haza utána. De jobban a családomtól/testvéreimtől, számukra még mindig 15 éves vagyok...

Nagyon őrlődök most ezen...

Tudom hogy le késze szarni ki mit gondol, de sajnos nem ilyen vagyok. A másik oldalról meg szuper lenne kicsit ellenni nyáron.


2021. júl. 5. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
10 év az semmi ebben a korban szerintem.
2021. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jöttök össze hivatalosan?
2021. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

+kiegészítés:

Neki nem olyan jó a megítélése a városban, régebben voltak ivós-drogos ügyei, de úgy tudom most már nincsenek.

Én nem szeretnék jelenleg kapcsolatot, meg nekem sok a 10 év kapcsolatban.

2021. júl. 5. 23:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

" Az oroszlán sosem tekint magára a birka szemével. "


Tywin Lannister


Ha tudsz úgy élni, hogy nem érdekel mások véleménye, akkor szabad leszel.

2021. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Ha ennyire zavar a korkülönbség, meg hogy kiderülhet, meg semmi hosszútávút nem akarsz, akkor hagyjad és keress olyat aki megfelel neked. Amúgy meg biztos kiderülne, előbb vagy utóbb.
2021. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"voltak ivós-drogos ügyei"

háát... te tudod...

2021. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bnője véletlen..?
2021. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig is már volt néhány megvető szó, hogy abban a buliban beszélgettünk és ő vitt haza utána."


Érdekelne, mi megvetendőt láttak ebben a megszólók?...

Nézd, oviban is csúfolják a szerelmeseket, ez még nem ok arra, hogy sose fogd meg senkinek a kezét és örök életedre egyedülálló maradj...


Az illetők meg akkor se fognak az eddiginél többet látni, ha bármi történik köztetek.

De azért azt nem venném készpénznek, hogy a férfinek jólesne egy futó kaland. Lehet, földbe döngölnéd a nemi önbecsülését.

2021. júl. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nők nem a rosszfiúkra mennek mi?
2021. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az Edina? 😁
2021. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!