Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is utánafordulnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is utánafordulnátok, ha csak egy közömbös ismerős lenne, sracok?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm kicsit bejön, és amikor elment mellettem kocsival akkor vissza néztem rá, mert csak a kocsi volt ismerős. Aztán láttam hogy ő is visszafordította a fejét és meglepődtem..

Őszinte, normális válaszokat :) köszi


2021. márc. 17. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajlamosak paran bebeszelni a dolgokat maguknak egy szimpla fordulasbol, mert tetszik neki az illeto. Szerintem ne lass bele ennel tobbet
2021. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a kérdést most tetted fel hatszázadszorra.
2021. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 Koszi 2 Nem valoszinu hogy ram gondolsz
2021. márc. 18. 00:10
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Erről jutott az eszembe, tegnap láttam egy embert az utcán, aki épp evett. Vajon miért evett? Éhes volt? Vagy éppen akkor volt ideje enni? Sokszor eszik az utcán vagy éppen ellenkezőleg? Evett már aznap korábban is, vagy ez volt az első étkezése? Ti szoktatok enni az utcán, válaszoljatok légyszi!
2021. márc. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
#2 Meg a szexualitásban még pár százszor. Csak ott nem az autós verzió megy, hanem a sulin belüli folyosós nézős sztorik.
2021. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Látta a visszapillantóból, hogy bámulod és megfordult hogy megnézze ki a franc vagy pontosan. Ennyi történt, de azért jó kombinálást :D
2021. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!