Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a mai fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorki92 kérdése:

Mi lenne a mai fiatalok szexuális életével a gyakorikerdesek.hu és úgy általában az internet nélkül?

Figyelt kérdés

Én is a fiatal kategóriába tartozok, 18 éves vagyok. Viszont teljesen el vagyok képedve, hogy sok fiatal, akik már aktív nemi életet él, mennyire nincs tisztában a dolgokkal, és a helyett, hogy a szülőkkel, vagy tapasztaltabb ismerőssel beszélné meg a dolgokat, inkább kiteszi magát a sok net-troll támadásainak magát azzal, hogy hülyébbnél hülyébb kérdéseket tesz fel. Lehet, hogy a szülőkben a probléma, engem 14 éves koromban leültettek és elmagyaráztak mindent, töviről hegyire, hogy a szex milyen felelősségekkel jár. Itt meg egyre-másra jönnek a kérdések, amelyek majdnem a "leszoptam a barátomat, lehetek terhes" kategóriát verdesik.


Mi lenne az ilyenekkel, ha nem lenne internet és gyakorikerdesek.hu, hol készülnének fel az érett nemi életre?


2010. aug. 26. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Erre egy válasz van: gyik.hu RuŁz
2010. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miss helyett mister, és attól hogy a városiak nem bírják elviselni a tájszólásokat nem biztos, hogy ők az értelmesek...
2010. aug. 26. 23:04
 3/18 anonim ***** válasza:

szerintem egy értelmes ember mindent megtanul ilyen téren mire eljut a tettlegességhez(hogy szakszerűen fogalmazzak:D)

nemtudom más hogyan áll ezzel de ha hallok valamiről valamit össze tudom rakni az infókat és kialakul egy elképzelésem a dologról ami eddig kb 95 %osan helyesnek bizonyult! aki meg nemilyen az gyökér!hahha

<===3

2010. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban 18 vagy, visszaadtad hitemet a mai tizenévesekben :)
2010. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Remélem, ez egy költői kérdés... Tíz perce ülök itt, hogy valami megfoghatót írjak, és még mindig semmi.


Bár, ha nem lenne GYIK, még mindig ott lennének a barátnők/haverok, mint a régi szép időkben... Vagy alapítanának még egy ilyen oldalt ,,ha nincs, csináld meg te" alapon, és máris itt vagyunk. :D

2010. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
"Bár, ha nem lenne GYIK, még mindig ott lennének a barátnők/haverok, mint a régi szép időkben.." Épp ez az, szerintem az a normális, ha az ember az ismerősöktől, megbízható emberektől próbál információkat gyűjteni. Mégis, komolyan, ha valaki itt feltesz egy szexuális jellegű kérdést, még ha esetleg komolyan is gondolja, biztos, hogy a kérdések 50%-a valami bunkó marhaság lesz. OK, tudom, sok a kamu és a direkt provokatív kérdés, de biztos vagyok benne, hogy vannak olyan tinik, akik komolyan gondolják...
2010. aug. 26. 23:13
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagy bajban lennének, miután a mai szülők nagy része erre nincs felkészítve.


De ha szabad, visszakérdeznék: Mi lenne a mai fiatalokkal az agysorvasztó kereskedelmi csatornák nélkül? Mi lenne a mai fiatalokkal, ha a filmek/sorozatok/dalszövegek nem azzal bombáznák az agyukat, hogy az élet csak dugásból, erőszakból és egymásontaposásból' áll?


Nem a mai fiatalokkal van a gond, hanem azzal a világgal, amibe beleszületnek.


20F

2010. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó, hogy van egy hely, ahol név nélkül megkérdezheti bárki, amit az ismerősöktől nem merne. Inkább itt kérdezzenek többtucat marhaságot, minthogy valakinek azért legyen baja/gondja, mert nem mer segítséget kérni.
2010. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom más hogy van vele de az itteni kérdések jelentős része szerintem mesterkélt...azaz nem a válaszra kiváncsi a kérdező hanem a reakciókra hogy a légből kapott bugyuta kérdésével hány embert botránkoztat meg
2010. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyk nem tükrözi a valóságot.., 15 vagyok.., rendszeres olvasója.., az elején mint osztálytársaim, én is feljárogattam ide, és együtt röhögtünk hü**e kérdéseken, aztán mikor kezdtük unni, kérdéseket írogattunk ide... A LEHETŐ LEGNAGYOBB BAROMSÁGOT CSINÁLTUK.. MI IS, MEG A TÖBBIEK IS, AKIK ugyan EZT TESZIK... Hisz nehogy már valakiben ténylegesen felmerüljön az a kérdés, hogyha lenyeli a pasija ondóját, akkor terhes lesz.., ez azért valószínűtlen.., sokáig nyomtuk a mocskot ide.., és röhögtünk a válaszokon.., aztán jött egy kis gondom.., és mivel láttam h a barom kérdéseimre is érkeztek normális válaszok.., az egészségügyi kategóriába egy kérdést kellett feltennem.., ami nem hazudok, de az életemet mentette meg. Ne higgyétek hogy ennyire nem tudunk semmit az egészről, de nem vitatkozok azzal szemben, aki most azt fogja mondani, hogy de igen.., barmok vagyunk.. felelőtlen idióták.., csak éppen nem a "tudatlanság", hanem amiatt, hogy ilyen kérdésekkel "zaklattuk" a GyK-t ...


15/f

2010. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!