Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a mai fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorki92 kérdése:

Mi lenne a mai fiatalok szexuális életével a gyakorikerdesek.hu és úgy általában az internet nélkül?

Figyelt kérdés

Én is a fiatal kategóriába tartozok, 18 éves vagyok. Viszont teljesen el vagyok képedve, hogy sok fiatal, akik már aktív nemi életet él, mennyire nincs tisztában a dolgokkal, és a helyett, hogy a szülőkkel, vagy tapasztaltabb ismerőssel beszélné meg a dolgokat, inkább kiteszi magát a sok net-troll támadásainak magát azzal, hogy hülyébbnél hülyébb kérdéseket tesz fel. Lehet, hogy a szülőkben a probléma, engem 14 éves koromban leültettek és elmagyaráztak mindent, töviről hegyire, hogy a szex milyen felelősségekkel jár. Itt meg egyre-másra jönnek a kérdések, amelyek majdnem a "leszoptam a barátomat, lehetek terhes" kategóriát verdesik.


Mi lenne az ilyenekkel, ha nem lenne internet és gyakorikerdesek.hu, hol készülnének fel az érett nemi életre?


2010. aug. 26. 22:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mauˆ, teljesen igazat adok neked. De most ez egy indulatból feltett kérdés volt az elképedésem miatt, a rengeteg, elképesztő kérdés miatt.
2010. aug. 26. 23:29
 12/18 A kérdező kommentje:

"Jó, hogy van egy hely, ahol név nélkül megkérdezheti bárki, amit az ismerősöktől nem merne. Inkább itt kérdezzenek többtucat marhaságot, minthogy valakinek azért legyen baja/gondja, mert nem mer segítséget kérni."


A régiek mégis hogyan csinálták?

Nem az oldallal van bajom, hanem, hogy képesek egyesek olyan kérdéseket feltenni, amiket komolyan nem bírok elhinni, hogy van, aki nem tudja, illetve, hogy a szülei nem világosították fel róla.

2010. aug. 26. 23:34
 13/18 A kérdező kommentje:

"jó nagy h*lye lehetsz, hogy 18 évesen innen vonod le milyen a korosztályod...mert te is ezek közé tartozol..."


Nem csak innen vonom le, másrészt gyarló vagyok mint minden ember és szeretek általánosítani.

Nagyon jól tudom, hogy nem mindenki hülye, és azt is tudom, hogy minden 5. kérdést gondolnak komolyan a Szex/szerelem kategóriában.

Szerintem, ha valakinek valami tényleg nagyon súlyos problémája van, ami befolyásolhatja az egész életét, teszem azt, felmerül a terhesség lehetősége, vagy valami nemi betegséget vagy egyéb nyavaját összeszedett, akkor biztos, hogy nem ismeretlenektől kell megkérdeznie, hanem 1. orvostól 2. megbízható, tapasztalt ismerőstől.

2010. aug. 26. 23:39
 14/18 anonim ***** válasza:

Én 34/L vagyok. Régen azon röhögtünk, hogy az IM-be, mit kérdeztek agyon iskolázott kortársaink drága Veres Pali bácsitól! :D :D

"Lehetek-e terhes a kispárnámtól?"

Itt a többi, jó szórakozást! :D

[link]

2010. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pont Veress Pali bácsi jutott eszembe nekem is: "kivertem a háztetőre, a nap kikelti majd?" :D
2010. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy sok családban az egész szexualitás tabu, így nem csoda, hogy sok tizenéves nem mer megkérdezni bizonyos dolgokat, sok szülő meg ha el is mond pár dolgot azt is pironkodva, nem részletekbe menően teszi. Biológia órán meg többet tanulnak az óriás amőbáról meg papucsállatkáról, mint az egész emberi szexualitásról, így nem csoda, hogy jönnek ilyen kérdések...

Ismerősök előtt meg azért nem merik, mert a legtöbbnek nincsenek igazi barátai csak ilyen odacsapódott "haverok" akik egymás előtt eljátszák a tapasztalt nagyfiút/nagylányt (hány ilyen kérdés van, hogy kicikizik a "haverjai" azért, mert még szűz).

Hát szerintem ezért. :)

19/F

2010. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Berlin ***** válasza:
Az emberiség valahogy túlélt pár tízezer évet a gyakorikérdések a GYIK és társai nélkül is, majd túléljük ezeket is.
2010. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"mert nincsenek felvilágosítva" "mert a szülők nem világosítják fel" blablabla...magyarul elég sokan sz*rt se tudnak a szexről...akkor az az érdekes, hogy semmi tudás nélkül mégis miért érzik úgy, hogy d*gni kötelező? Ha már arra van igénye, hogy "nemi élete" legyen, akkor arra miért nincs, hogy tudja is, mi hogy működik, meg hogy az óvszert és társair mire találták ki/hogy kell használni...Akkor miért nem olvasnak róla a neten? Ha már arra van eszük, hogy 15 évesen el kell veszteni a szüzességet, és a netet meg minden másra lehet remekül használni, akkor informálódásra nem lehet? Ehhez miért kell olyan sok ész? És nem feltétlenül a Gyakorikérdésekre, emg egyéb fórumokra gondolok, hanem bármilyen honlapra, ahol megkapja a kérdéseire a választ...még mielőtt bármit is tenne..

21/L

2010. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!