Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki akirol tudjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki akirol tudjatok hogy rossz neki miattatok,irna nektek hogy hivjatok fel mert rosszul van de ti nem ereztek iranta semmit,felhivjatok? Mi ilyenkor a helyes dontes? Fiuk lanyok?

Figyelt kérdés

En nem hivnam fel csak akkor ha en is ereznek iranta

Felesleges nyugtatni valakit akit nem szeretek, ertse meg hogy mast szant neki az Isten



2021. júl. 7. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyennek meg sem adnám a számom, kezdjük ott. Ha megszerezné és hívogatna, akkor meg följelenteném zaklatásért.
2021. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jó nem akarod hogy tudja a szamod

Privat szamrol sem hivod fel?

2021. júl. 7. 00:24
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Semmilyen formában nem hívnám föl. Egyébként nem értem, miért lenne miattam rossz bárkinek is.
2021. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 1 és 3, attól hogy te nem érted, attól a kérdés még jó.

Remélem mások válaszolni fognak, mert ez engem is érdekel.

2021. júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
72%
Én felhivnam ha más dolgom nem lenne és beszelnek vele őszintén. Szerintem ennyit megerdemel az akinek vagy annyira fontos hogy még rosszul érezze magát. Te is kerülhetsz ilyen helyzetbe. Bár a legtöbb ember önző és csak a saját érzései számítanak.
2021. júl. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem ennyit megerdemel az akinek vagy annyira fontos hogy még rosszul érezze magát."


Szerintem aki miattam érzi rosszul magát, annak én nem vagyok fontos. Csak saját maga, illetve a velem kapcsolatos elvárásai.

2021. júl. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Te is kerülhetsz ilyen helyzetbe."


Nem vagyok az a típus, aki hajlamos bárkinek is a megszállottjává válni.

2021. júl. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

6. Mivel az illető rosszul érzi magát vmilyen érzelmeket táplál a másik iránt, ami miatt csalódottan érzi magát. Ez szerintem azt jelenti h fontos neki a másik. Ez értékelendo szerintem, mivel a legtöbb ember azér sír, mert ő senkinek sem számít. Meg kell mondani neki őszintén a dolgokat még ha fáj is neki, nem pedig kételyek közt hagyni mert úgy csak megjobban rád száll.

7. Nem mindenki TE vagy. Vannak mások is körülötted. Erre mondtam h a legtöbb ember csak a saját érzéseire gondol.

2021. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nem mindenki TE vagy."


De te nem azt írtad, hogy mindenki kerülhet ilyen helyzetbe, hanem hogy te is kerülhetsz ilyen helyzetbe, olvasd vissza magadat.

2021. júl. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

"Mivel az illető rosszul érzi magát vmilyen érzelmeket táplál a másik iránt, ami miatt csalódottan érzi magát."


Aha, csakhogy ez az egész róla szól, nem rólam. Amennyiben irántam táplál ilyen érzelmeket, ezeknek én csupán a tárgya vagyok.

2021. júl. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!