Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki akirol tudjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki akirol tudjatok hogy rossz neki miattatok,irna nektek hogy hivjatok fel mert rosszul van de ti nem ereztek iranta semmit,felhivjatok? Mi ilyenkor a helyes dontes? Fiuk lanyok?

Figyelt kérdés

En nem hivnam fel csak akkor ha en is ereznek iranta

Felesleges nyugtatni valakit akit nem szeretek, ertse meg hogy mast szant neki az Isten



2021. júl. 7. 00:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ertelme. Nekem egy ilyen ficko latszolag baratilag kozeledett, es tudta, hogy nem o az esetem. Mazochistan baratkent hallgatta az en szerelmi nyuglodeseimet. Aztan ujra es ujra udvarolt, reszegen, ongyilkossaggal dobalozva hivogatott. Eleinte mindent felredobva lelkisegelyt adtam, de ez neki semmit sem segitett, nekem viszont szinten pocsek erzes volt. Vegul kiiktattam az eletembol, mert en vele lakatlan szigeten sem tudnek mit kezdeni, o meg szerelmes. Ez a sors igazsagtalansaga, de nincs dolgom a tortenettel. Barcsak baratkent se engedtem volna kozel, akkor tizedennyire lenne csak szerelmes. En meg masba vagyok, de en ot hagyom.
2021. júl. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha egyébként emberileg jóban vagyunk, akkor egyszer hajlandó lennék vele átbeszélni. Ha a dolog győzködésbe menne át, akkor ott le is tenném, és megszakítanám vele a kapcsolatot. Ha csak könnyíteni akar a lelkén, akkor meghallgatnám, és logikusan elmagyaráznám, hogy miért nem lenne jó, miért nem működne. Azt is elmondanám, hogy szűntessük meg a kapcsolatot, amíg nincs túl ezen. Nem indulatosan, vagy bántóan, inkább aggódva.

Ha valami random haver, nem túl közeli ismerős, akkor nem venném fel neki, nem beszélnék vele.

2021. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem. Jobb neki is és neked is. Nem tartozol felelősséggel érte, csak mert ő szerelmes beléd.
2021. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!