Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mik a helyes döntések?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mik a helyes döntések?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy buli után lefeküdtem, nem indult semmi komolynak. Viszont nagyon jól éreztük magunkat. Megbeszéltük hogy el tudnánk képzelni egymással komoly kapcsolatot is, ha úgy alakul. Egyenlőre minden oké, beszélgetünk, bókol stb.. Mennyire legyek nyitott? mennyire engedjem közel magamhoz? mennyire mutathatom ki az erzeseimet a kezdetekben? illetve mennyi ideig illik igy ismerkedni szerintetek? ezek utan ciki ha szexelunk azelott mielott kimondanank hogy egyutt vagyunk?

bocsi a sok kerdesert 😁 barmi tanacsnak orulnek, hogy mire figyeljek oda vagy ilyenek.


2021. júl. 2. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha visszahúzódsz, azt ő is észre fogja venni, inkább viselkedj vele úgy, ahogy mindig is, aztán majd te is érzed, hogy miújság van veletek :D

Én például mindig utáltam a hosszabb ideig cska flörtölünk meg várunk a másikra dolgokat, de ez is nagyon egyénfüggő.

(És bár ezért meg leszek lincselve, de ha nem hetedhét országnak kiabáljátok, hogy ti b*sztok, de nem jártok, akkor nem ciki, ha ti sem érzitek annak a dolgot, mások is vannak, akik lefekszenek valakivel párszor, még mielőtt összejönnének. Sokan szeretik felpróbálni a cipőt, még mielőtt megveszik a boltban :D)

2021. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
71%

Azért a bókjai miatt ne kezdj el a lábai előtt heverni. Így hirtelen én nem engedném magamhoz túl közel. Sem ismeretlenekként, sem szex után.

Lehet nekem más a felfogásom, de a szex egy párkapcsolatban egy "mérföldkő". (most hirtelen ez a legközelebbi jelző ami eszembe jut.) Ha ég kapcsolatban eljuttok addig, hogy lefeküdtök, akkor már megbíztok egymásban, és szeretitek egymást.

Ha nekem egy esetleges párkapcsolatom rögtön szexel kezdődne, én már nem éreznék benne annyi örömöt. Hisz már ismerem a párom testét, de a viselkedését, személyiségét még nem.

2021. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne h túlagyalás helyett csak önmagad vagy? Ugyanis vagy emiatt lesz hosszú, vagy lesz vége hnap után. Javasold ezt neki is.
2021. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg ne görcsölni és semmiképpen se játszmázz, annak soha nincs jó vége. Önmagadért szeressen, akkor biztos lehetsz benne, hogy összeilletek. Nem kell mindenkinek ugyanazt a sablont követnie, lehet, hogy nektek pont ez válik be, de ha nem akkor sem lesz tragédia nem? Érezd jól magad, add önmagad és alakul ez majd :)
2021. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Túlagyalod. :)


Légy önmagad, tedd azt amit szeretnél, mondd ki, amire gondolsz.

Majd alakul.

2021. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!