Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartós alkalmi kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós alkalmi kapcsolatban hogyan küzdjem le magamban azt hogy érzelmileg tartja magát a srác es ez zavar?

Figyelt kérdés

Illetve szexkapcsolatban.

Nagyon jo együtt, a szexen kivul is van kapcsolatunk, igazábol sztem teljesen passzolunk sokmindenben, vannak érzelmek is, szenvedély, meg amolyan "bakancslistásan"is élünk, azaz vannak tervek(szex körül)mikor hova fogunk menni még, pl tópartozás napozás is kettesben stb.


Olyan jo lenne szerelemmel is fűszerezni az egészet, de ő azt mondta hogy akkor már az kapcsolat lenne, ha belevinnénk még plusz dolgokat, és nincs olyan köztes amit én akarok, hogy nem kell egyutt járni meg családi bemutatkozásokra menni, de közben meg kapcsolatban vagyunk.

Ő belemenne ugyan ebbe, de nekem meg ez sok lenne, a családokat pl nem akarom bevonni meg egyutt karácsonyozni meg ilyesmi, azért itt én nagyon nem tartok..csak az érzelmeknél tartok.


És szoval engem zavar igy ebben a kapcsolatban hogy nincsenek szerelmes együttalvások vagy együtt reggelizések(de megoldhato lenne), és képes tartani magát illetve a határokat a srác. Nagyon szexre fókuszáltan van ebben.


De igy meg folyamat irritálja az egomat vagy engem hogy ő "erősebb", olyan érzés állandoan hogy hiába kapom meg mindig és imádom, mégsem kapom meg soha, folyamat van bennem egy "kielégitetlen vágy", ugy a racionalitáson felül. Mintha állandó kihívásban lennék vele. Neki meg teljesen elég a szex is. Habàr birtoklo. Sem a fizikai, sem az érzelmi "megcsalást" sem fogadja el. Azaz azt sem akarja ha érzelmileg lenne nekem egy másik srác akivel nincs szex, csak szeretet szerelem.


Mondtam neki pedig hogy de olyan jo lenne "habzsolni", ha kaphatnék mindent, de ő meg a szexre tereltr ezt vissza hogy kapni is fogok mindent..


Szeretném ezt megoldani valahogy. Mással nem is tudnám elkepzelni sem a dolgokat, mert szexben és "euforikus érzésben" ugy sem tudja senki felülírni ezt amiben vagyunk, voltak már barátaim.



#hiányzo szerelem
2021. márc. 19. 06:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 A kérdező kommentje:
Monogám szexkapcsolatrol van szo
2021. márc. 19. 06:17
 2/114 A kérdező kommentje:
Szoval neki a szerelem=teljes felvállalt kapcsolat, azaz csaladi partik szulinapozások meg ilyenek. Nekem a szerelem=szeretjük egymást ezrk nelkul is.
2021. márc. 19. 06:22
 3/114 anonim ***** válasza:
95%
ezzel nem tudsz mit csinálni. Vagy elfogadod vagy lelépsz.
2021. márc. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
79%
Ő valószínűleg egy kötődésfóbiás pasi "jó" szülői példával, neki kellene ezt "megszerelni" magával, nem benned kelteni bűntudatot, hogy szeretnél viszontszeretve és felvállalva lenni. De nem fog változni, amíg így kényelmes. Miért tenné, ha így az van, smit ő akar. Max. ha majd otthagyod, ideig-óráig esetleg ígérget. Neked azt lehet eldönteni, meddig elég ez.
2021. márc. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 anonim ***** válasza:
89%
Amint azt mondaná h oké szerelmes, temeg azt h oké akk nem kellesz már.
2021. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/114 A kérdező kommentje:

Ő nyitott lenne valoszinű kapcsolatra nekem ugy tűnik, érdekli a hátterem, zavarja néha hogy a vez.nevemet sem mondom el neki, nem tudja hol lakom etc, szoval amig en szerelemről beszèlnék vele, addig ő meg kapcsolatrol. Nehezen ugyan de lenyeli hogy nem adom ki magam. De ezek nélkul ő nem is tud semmi többet elképzelni. Szokta is mondani hogy de én meg mindent tidok rola, gondolhatnám neki milyen érzés hogy ő meg semmit rolam. Így nèha "csepegtetek" magamrol infokat.


Ebben vagyunk teljesen mások. Nekem nem kell a szerelemhez az, hogy kiadjam magam. Neki meg de.

2021. márc. 19. 06:49
 7/114 A kérdező kommentje:
5#pont hogy katarzist éreznék inkább
2021. márc. 19. 06:50
 8/114 anonim ***** válasza:
37%
Ismerős a helyzet. Én “szakítottam” mert már mindennap sírtam a helyzet miatt. Teljesen bele lehet rokkani ebbe a helyzetbe. Valamit lépj mert egyszer csak késő lesz és olyan sz*ar állapotba leszel mint én...
2021. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/114 anonim ***** válasza:
100%
Ja ha te is titkolózol és ezt a nagy ábrándra fogod, akkor nem csoda, hogy nem vesz komolyan.
2021. márc. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 A kérdező kommentje:

Próbáltam lépni. Keresni mást. Illetve van is online erzelmi alapokon állo kapcsolatom. Kapom azt, hogy szeretnek imádnak hiányzom és valahol ki is adhatom magambol mindezt(napi többszöri online videochat más sráccal). Ez nagyon feltölt ill a srácot is(messze él nagyon az életbeni kapcsolat lehetetlen vele).

Ezt is szeretné az "életbeni párom",ha megszüntetném. De valojában ő maga élteti ezt az online kapcsolatom mert Tőle viszont nem kapom ezeket meg..


Amugy arra kíváncsi is vagyok melyik lesz a tartosabb, a szerelmi vagy a szexkapcsolatom. Habár egyiknek sem a végét nézem.


Szoval ez a ma.

2021. márc. 19. 07:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!