Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy érzelmileg kiégett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy érzelmileg kiégett ember?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedik a kapcsolatban, az életben?
2021. jan. 21. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Minden és mindenki iránt érdektelen, fásult, közömbös.
2021. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egoista is? Nem érdekli mások igényei?
2021. jan. 21. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos egy olyan világban élünk, amiből kiölték a reményt, kiárusítottak minden olyan eszmét ami kicsit is magasztos (ha pedig nincsen benne üzlet, akkor megsemmisítették azt), és ahol beszélnek a segítségről és arról, hogy van még fény az alagút végén, de a valóságban nincs. Segítségre "nincs pénz", sajnos a segítség olyan formában valósul meg, mint amit a Joker című filmen láthattunk, kap az ember egy adag gyógyszert meg pár sablonkérdést, de úgysem figyel rá senki. Sem ott, sem máshol.


Felszínes ismeretségek, látványkapcsolatok, érdek-érdek-érdek és sok-sok hátsó szándék. Ez sokaknak nem probléma, aki ebben él az elfogadja ezt, másoknak elég erős (vagy egyszerű) a lelkülete ehhez, de akik nem ilyenek - azok szenvednek. És nem kicsit. Egy részük el is tűnik a süllyesztőben és utólag firtatja az okokat néhány kedvesebb ember, mások pedig leszarják ezt is. Pedig ez mind megelőzhető lenne.

2021. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok: elutasítja a másik bármilyen jellegű közeledését, flegma a másikkal, tehát érzékelteti, hogy vele ne foglalkozzanak.
2021. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es de miért nem kell a szeretet és miért nem akarsz másnak másoknak szeretetet adni?
2021. jan. 21. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
2#, nem. Az teljesen független. Én is kiágett vagyok és minden vágyam hogy jó legyen a körülöttem lévőknek. Csupán érzelmileg nem tudok csatlakozni hozzájuk.
2021. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem csaltam meg a párom de az előző barátom mellett nevetgéltem, csevegtem kollégákkal, kettesben akár ebéd szünetben, de semmi nem történt.

Most szimplán ha valaki ismerős de nem barát mondaná hogy megyünk e kajálni, visszautasítom. Nem azért mert ez nem fér bele a kapcsolatba, szimplán nincs kedvem hozzá.

2021. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!