Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, melyik alkatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik alkatot preferáljátok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 11:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
160 cm alatt és telt
2021. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

158 cm 😍

Köszönöm válaszod! 7-es válaszoló vagyok. :)

2021. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
a férfiaknak több fajta ideállja van egyszerre, nem olyanok mint a nők hogy egy fajta bizonyos férfi típusról álmodoznak csak.
2021. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#13

A nők sem. Nekem volt már magas és némi túlsúllyal rendelkező, fekete hajú sötét szemű külföldi pasim, meg volt alacsonyabb, sportos, szőke is. Közük nem volt egymáshoz külsőre.

2021. júl. 7. 13:45
 15/24 anonim ***** válasza:
33%

ekete hajú sötét szemű külföldi pasim, meg volt alacsonyabb, sportos, szőke is.

Gondolom a szőke az magyar volt, mert barna bőrűvel csak akkor állnak le a nők ha külföldi..

2021. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem volt barna bőrű, azok nekem akkor se jönnek be, ha külföldiek. Mármint ha csak nyáron barna a Naptól, az még belefér.
2021. júl. 7. 13:56
 17/24 anonim ***** válasza:

En a masodikra szavaztam. De csatlakozva az otoshoz a nok szerinti husis, meg a ferfiak szerinti husis nem biztos, hogy ugyaz azt jelenti.


170-175 cm, egy max 75-80 kilo legyen. De ugye a testsuly is csak egy viszonyszam.

2021. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#17

Na igen, amit te értesz husis alatt, én azt átlagos testalkatnak hívom :D Meg a BMI kalkulátor is annak hívja. Mondjuk tény, hogy a husis is lehet százféle, mondjuk ha nagy mell, fenék, de lapos has társul hozzá, az csinos, de nézhet ki valaki (már bocsánat) ocsmányul is túlsúllyal, ha aránytalan. Ugyanígy van ez a vékonyaknál is, az sem áll jól mindenkinek, azért egy elől deszka hátul léc csaj nem mindenkinek jön be.

2021. júl. 7. 15:42
 19/24 anonim ***** válasza:
#10 elképesztő meglepetés nem? :D
2021. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a számok nem árulnak el mindent.

Nem mindegy pl, egy férfi miért 95 kiló.

Lehet ez egy erőss testfelépítés, erősebb csontozat, jó erős húsosabb, picit izmos test.

Ez így rendben van nagyon.


De lehet ez a 95 kiló, egy elhízott, zsíros, sörhasú, plötty férfi is.

Ez viszont már nem annyira oké.


Lányoknál ugyanez van. Arányaiban kell nézni a dolgot.

2021. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!