Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A meleg férfiak miért a nőies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiak miért a nőies férfiakat preferálják?

Figyelt kérdés

Egy meleg férfi a férfiakat kedveli, és nem a nőket. Tehát föltételezhető lenne az, hogy az olyan férfiakra bukik, akik "nagyon" férfiak, lévén a nők nem vonzzák szexuálisan. Ezzel szemben a legtöbb meleg srác vagy lányos, vagy egyenesen nőies,nőnek öltözik, nőként él.A meleg férfi, miért a NŐT keresi egy férfiban párválasztáskor? Akkor miért nem inkább nőt keres? Ez persze a leszbikusoknál is megfigyelhető. Számomra érthetetlen jelenség, pedig biztosan van rá magyarázat.

Remélem érthetően kérdeztem! :)


2009. márc. 18. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem preferálják , hanem minden langyi csávó így néz ki ... Nem láttál még meleg csávót? Engem kifejezetten irritálnak , de ízlések és pofonok. ( és akár tetszik akár nem az eleje igaz le se lehet tagadni)
2009. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Egy meleg kapcsolatban van a bika meg a köcsög.A köcsög tölti be a lány szerepét, tehát egy bika nyilvánvalóan ilyet keres, akin tud úgymond uralkodni.A köcsög meg olyan domináns hímet keres, aki uralkodna felette.Egyszerűen összefoglalva.Biztos van még más felállás is,csak arról nem tudok semmit.Mielőtt még esetleg egy toleráns belém kötne, hogy semmit nem tudok róluk meg minek fikázom őket.
2009. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy meleg barátom, és ő a férfias pasikat szereti. Mondjuk ő a passzív fél a kapcsolatban. Az aktívaknál ez nem tudom, hogy hogy van. Egyszerűen a férfitestet kívánja gondolom, nem a nőit, ezért nem keres ellenkező nemű partnert.

21(L)

2009. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A meleg férfiak, azért szeretik a férfiakat, mert a férfias viselkedés, külső stb. tetszik nekik. Az a meleg, aki nőként viselkedik, nőnek öltözik, az már transzszexuális, és/vagy exhibicionista, és csak a figyelem kell neki.


A leszbikus nők, azért szeretik a nőket, mert a nőies viselkedés, külső stb. tetszik nekik. Az a leszbikus, aki nagyon, vagyis feltűnően férfias, az már szintén transzszexuális, vagy exhibicionista.


A legtöbb meleg kapcsolatban nincsenek női, meg férfi szerepek, mindig megosztják a feladatokat a mindennapi életben, és a szexben is.

2009. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez oké hogy a férfitestet keresi. De akkor miért olyan férfit, aki úgy néz ki mint egy nő? :)

Természetesen nem általánosítok, nyilván vannak akik nem így vannak ezzel. Azt sem mondom hogy egy rossz, vagy rosszabb mint a másik. Nem itélem el, egyszerűen csak érdekel a jelenség háttere :)

Sok meleg ismerősömnek föltettem ezt a kérdést, de nem nagyon tudtak válaszolni.

2009. márc. 18. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nőies, mert hiába meleg a nő szerepét viseli! Hát ez valamilyen érthetetlen okból így van.
2009. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!