Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik a kisebb/kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik a kisebb/kis melleket preferáljátok! Mit tartotok benne szépnek, vonzónak, miért szeretitek? Valóban fel tud izgatni?

Figyelt kérdés
Félek, hogy az enyém nem elég, és a barátom előbb-utóbb vágyni fog arra, hogy egy nagyobbat kényeztethessen. :( Nőni már nem fog, 23 vagyok.

2015. febr. 6. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én nekem mikor barátnőm volt pont ellenkezőleg ment. Annyira nem szerettem meg őt, ezért is mentünk szét, de titkon mindig kisebb mellekről fantáziáltam.


Neki 80/C volt

2015. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Mert nem tejcsarnokot akarok fejni szex közben, hanem friss alma ciciket szüretelni :)

Jobb a kicsi, marokba illő. Jó leszel Nyuszika!

2015. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén engem nem is igazán izgat a mell..a nagyot nem preferálom, inkább a kicsit. Az se zavar ha "nincs" úgyszólván. A mell téma miatt ne aggódj, csak azok vannak oda a nagy tejcsárdákért akik mint divat majmolják a "férfiasságot" és mindig csak a csöcs volt téma ha csajról volt szó a cseperedése alatt. Ezen "férfiaknak" nem biztos hogy teljesen helyén van az értékrendszerük nők terén.
2015. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én se értem miért lettél lepontozva, de ez a megnyilvánulás érdemelné meg. Egyébként hol fontos ezen az oldalon a kreatív válasz? Az a lényeg hogy a kérdésre értelmezhető választ adj, nem pedig hogy minél poénosabbat. Most hogy ezt tisztáztuk, a válaszod jó volt, és értékelhető, aki lepontozta, nem tudom mit érezhet...
2015. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem mondom azt hogy a nagy tejes zacskók se vonzanak néha de a kisebb mellek felé jobban húz az érdeklődési köröm az olyan kézbe illő és olyan szexinek találom nem tudom lehetséges-e de nem függhet össze avval hogy csecsemő korban mekkorából etettek?
2015. febr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Utolsó


Nem hinném, hogy köze van hozzá. Anyámnak nagy mellei vannak, mégsem vonzódom a nagy mellekhez. Én is inkább kis mell párti vagyok.

2015. febr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
mert kicsi a pö csük és a kicsi pö cshöz kicsi cici dukál
2015. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Pedig fejni jó dolog...
2015. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kicsi mell jobb. én ugy érzem szebb látvány...és egy két hozzászólóhoz hasonlóan szerintem is jobb mindkét kézben egy egy mell ami tökéletesen bele illik a markunkba mint egy akkora amit két kézbe se fér el....van aki csak a nagy mellre bukik...szerintem a kis mellek izgatóbbak :) ...ha meg a pasid elhagy két nagyobb mellért akkor nagy p.öcs szegény :)
2015. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha már a kézbe fogás felmerült: a D kosaras mell vajon befér még egy tenyérbe?

Nézzétek el ezt nekem, még nem voltam lánnyal.

2015. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!