Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem kéne írni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem kéne írni?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy sráccal, de közben elment a haverjaival a strandra és egész nap nem írt. Éjfél körül írt, hogy bocsi most ért haza nem volt telefon közelben. Azóta nem írt, és én se írtam rá. Meddig vàrjak még? Vagy írjak én rá?
2021. júl. 7. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Éjfélig strandolt:)

Amúgy szerintem ha ő írt utoljára éjjel, nyugodtan írj rá, érdeklődésképp, hogy sikerült a fürdőzés.

2021. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Programja volt, nem volt nála teló a strandon. Nincs ezzel gond.

Én ráírnék, de ha nem válaszol akkor teljesen offolnám.

2021. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő írt utoljára. Miért ne írhatnál neki? Hány éves vagy? 😄 Ez eléggé tini kategória.
2021. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Tipik nő jajj nehogy irj mert belehalsz
2021. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha beszélni akarsz vele, írj.


Milyen sötét buta kérdés ez? Omg

2021. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!