Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, hol szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, hol szoktatok rátok írni pasik ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Főleg, ha nem vagytok fent társkeresőn. Itt is gyakran olvasom, hogy sok férfi "ráír" nőkre, de mégis hogy kell ezt elképzelni? Azon kívül persze, hogy itt írnak privátban, de az nem számít, mert látatlanban megy.
2021. máj. 23. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren
2021. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Messenger, insta vagy egyéb ehhez hasonló oldalak.

Van aki értelmesen ír, van olyan aki kamu profil mögül, van aki meg teljesen vállalhatatlanul.

2021. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Messenger, Instagram, Twitter, Gyakori.
2021. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bal lapockámra, legtöbbször ott van hely.
2021. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehol. Én mindig értetlenül állok az ilyen témák előtt. Nekem még soha nem írt senki.
2021. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Facebookon, meg Youtube-on.

Semmi más platformon nem vagyok fent, társkeresőkön meg pláne nem.

2021. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!