Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz érdeklődőbb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz érdeklődőbb egy férfi, ha hűvösebben viselkedem vele?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni.

Vonzódom egy munkatarsamhoz(van párja, és felnőtt gyerekei, és munkában elég ritkán találkozunk,kb heti 1x),de inkább olyan plátói módon, igyekszem nem feléérthetően viselkedni vele de azért kedves maradni.Na meg eléggé zavarban vagyok előtte és kicsit bénázok is néha És ő sem mutatott semmit amiből az jönne le, hogy tetszem neki.

Viszont nemrég elhatároztam, hogy most ennek vége, kizárom őt mint férfit. Legutóbbi találkozásunknál tartottam is magam ehhez, (sőt már lehet át is estem egy kicsit a másik oldalra), erre ő sokkal nyitottabbá vált felém, sokat mosolyogott meg ilyenek.

Ez így olyan fura most. De persze továbbra is el akarom engedni a dolgot, mert nem hinném, hogy én is érdekelném.

31N


2021. júl. 8. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Megpróbálom röviden leírni.

Vadászösztön. Tényleg 31 vagy?

2021. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Az kell a legjobban, amit nem kaphatsz meg olyan könnyen vagy sehogy.
2021. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igen, bizonyára sok férfinél ez így van. De az én esetemben majdnem közömbösen viselkedett, szóval ahhoz tetszenem kellett volna neki egy kicsit. Ezt pedig nme vettem észre nála.
2021. júl. 8. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak jófej, és fel akart vidítani, mert azt hitte, hogy rossz kedved van, azért vagy bunkó. Nem ehhez szokott tőled. Én nem látnék bele többet.
2021. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
A vadászösztön így jobban működik. Meg elérhetetlennek tűnik a dolog, így sokkal ízgibb, mert van miért küzdeni, mégha negatív is lesz a vége.
2021. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Vagy eddig tartózkodott mert látta h akarsz tőle valamit. Most pedig h észlelte hogy lemondtál róla, megnyugodott és nyit feléd barátként. Legalább is, mint feleség, remélem erről van szó, nem pedig vadászösztön meg ilyen izébizék 😅. De tényleg előfordulhat h azért volt ridegebb mert érezte h bejön neked.
2021. júl. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert a fázossá válik..
2021. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!