Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja nekem, hogy jók lennénk együtt az mit jelent? Azt hogy tudna szeretni? 21l

Figyelt kérdés
Es ha ezt mondta nekem, vegül miert nem lesz koztunk semmi ha nagyon jol tudja hogy jók lennenk együtt es bolondulunk egymasert?
2021. júl. 7. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Azt jelenti, hogy betenne neked a lompost. Ne gondold tul.
2021. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Azt jelenti, hogy jók lennétek együtt párkapcsolatra.

Mit nem lehet ezen érteni? Melyik szót nem érted a mondatban? Talán értelmezési problémában szenvedsz?

2021. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolso

Ide jarsz idegeskedni?

2021. júl. 7. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Kontextus, meg mindenféle háttérinfó nélkül ezt lehetetlen megmondani. Ja, lehet hogy komolyan gondolja, de az is lehet amit az 1-es mond, hogy csak hízeleg hogy megdönthessen.
2021. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

#3

Csupán kérdeztem, hogy miért van értelmezési problémád?

2021. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez az oldal azert van, hogy kerdezzunk. Neked semmi kozod ahhoz, hogy nekem ertelmezesi problemam van vagy sem.

Ha nem szeretnel valaszolni, ne irj semmit, nyilvan valo hogy valami problemad van mert egy normalis ember nem jar egy oldalra azert hogy masokat kritizaljon. Es amugy szerintem te minden kerdeshez ilyeneket ir, de teged nem tiltanak innen....

Minden jot!

2021. júl. 7. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem 2-es vagyok. Ezen tényleg mi nem érthető?
2021. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!