Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Palira vett a srác mert naiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Palira vett a srác mert naiv voltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy srác akivel lefeküttem kétszer is,azòta eltelt egy kis idő, tágabb baráti körböl ismerjük egymást régebb òta , viszont mindig bòkolt nekem , miután megkapta amit akart felszivòdott , a probléma az hogy mindig is voltak érzéseim vele szemben , és amikor tisztázni akartam vele ami kettőnk között törtent aval vágta ki magát hogy van barátnője de azòta is egyedülállò.

Viszont a másik probléma hogy volt egy 3 éves kapcsolatom aminek márfél éve vége van , és nem rég derült ki hogy az exem és a srác rokonok hogy szebb legyen az egész.

Soha senkivel nem fekuttem le a kapcsolatomon kivül ez a srác volt az elso kalandom ugymond,viszont mar régòta meg volt a vonzalom, a problémam az hogy nem tuttam vele megbeszélni ezt az egészett és mai napig en nem merek a szemébe nézni , mikor viszont lát padlògázzal megy el melletem mintha szándékosan kerülne , nem tudom hogyan zárjam le magamban ezt a dolgot ,az érzésekröl iránta már nem is beszélve .



2021. júl. 9. 12:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Neked voltak érzéseid, ő csak dugni akart. Nincs ezen mit beszélni, fogadd el, és lépj tovább.
2021. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak meg akart dugni. Megkapta amit akart, így már nem is érdekled.


Felejtsd el, ne is gondolj rá. Sok ilyen van

2021. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezt alapbol gondoltam ,viszont akkor miert kell "megdugni" azt a személyt kétszer?! Es miert kell elszediteni valakit alapbol ha tudod hogy nem fekszik osze mindenkivel , ettol ferfibnak érzi magat...
2021. júl. 9. 12:18
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szándékosan kerül, mert tudja, hogy gázul viselkedett. Kihasznált. Neked ezzel nincs tennivalód, megszívatott. Nem a Te szégyened.
2021. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Mert vágyott rád. Azzal nem fogalkozott, hogy az érzéseiddel játszik, sőt ezt használta ki. Önző kis pöts.
2021. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát azt tudta hogy nagyon bejon evel meg előtte tisztában volt, viszont en szegyeltem magam mert hagytam hogy kihasználjon ,viszont tisztazni tuttuk volna nem pedig lerázzon mert nem volt akkor sem barátnője és most sem , viszont azon agyalok hogy az zavarta kine tudogyon az exem miatt mivel rokonok ,amirol fogalmam sem volt sajnos
2021. júl. 9. 12:26
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi lány, ne akarj semmit tisztázni... ő tudta, hogy te mit érzel, kihasznált becsapott, aztán a kamu duma, hogy barátnője van; ne kelljen beszélnie veled, magyarázkodjon.


Az exednek meg a világon semmi köze, te kivel fekszel le. Ezt a hapsit hidd el semmi nem zavarta, az exed sem. Csak megkapta amit akart, lelépett.

Ne agyalj rajta mert felesleges. Nincs ebben több.


EGYIKÜKNEK SEM TARTOZOL MAGYARÁZATTAL.

2021. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd levegőnek. Lényegtelen ki kit gondol, nem a te szégyened. Innentől, ha a feje tetejére is állna, se vedd emberszámba. Mintha nem létezne. Viszlát.
2021. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értem,nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2021. júl. 9. 12:40
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sajnálom😔 Nehéz feldolgozni a kihasználtság érzést, ha te nem olyan vagy akinek nem probélma egy-két kaland. Nekem is nagyon nehéz volt, azóta nem bízok az elején senkiben, nagyon szűröm a férfiakat.. Te se bízz meg elsőre senkiben.. Fel a fejjel❤️
2021. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!