Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Pincérnő vagyok,eg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Pincérnő vagyok,egy srác pár szó beszélgetés után, mikor távozott volna, oda csúsztatta a telefonszámát egy papírra írva, majd nem mondott semmit és elment.Nem tudom a nevét és előtte nap láttam először akkor is nálunk evett.

Figyelt kérdés

Úgy tudom üzeleti úton volt a városban. Azóta sem láttam. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Szimpatikus volt a pár mondat beszélgetés után.


2021. jún. 19. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha szimpatikus volt, akkor hívd fel, azzal még nem veszíthetsz semmit, ha nem vagy ilyen bátor sms-ben is írhatsz neki és elkérheted a nevét.
2021. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha tetszett neked, akkor hívd fel vagy írj neki sms-t és menjetek el randizni.
2021. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha akarsz egy kósza numerát,akkor ez most az a lehetőség.

Komolyat biztos nem akar,mert akkor nem ilyen primitív módon ismerkedik,hanem feccöl bele egy kis energiát azon túl,hogy felírta a számát.

Kb naponta ezt játssza el szerintem.

2021. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem udvariatlan dolog ezt bemutatkozás nélkül csinálni. Ezzel az erővel a nevét is felírhatta volna a papírra, vagy bemutatkozhatott volna, mielőtt megadja a számát.

Ez nekem nem az a stílus, ami egy szinten van velem neveltetésben.

Szóval nem csinálnék semmit. Esetleg beragasztanám a számát a sztorival együtt egy füzetbe.:) Emléknek.

2021. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg ez a legjobb választás volt a pasi részéről, mert megadta a teret, hogy te dönts, hogy szimpatikus voltál-e neki. Én is dolgoztam pultosként, és ott elég konkrétan nyomultak, volt, hogy frász kerülgetett, amikor minden áron haza akart kisérni zárás után a delikvens, vagy amikor folyton fizetni akart nekem valami koktélt, és az éjszakája abból állt, hogy a pulot tamasztotta és engem győzködött.
2021. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

KAMU!


Ha pincérnő lennél, pontosan tudnád ezt kezelni.

2021. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem akar komolyat. Szerinted hany pincernonek adta mar meg igy a szamat? Ha valakitol szeretnek valamit, akkor pont forditva csinaltam volna, elkertem volna a szamodat es en jelentkeztem volna. Most kb atdobta a lasztit neked, ha visszadobod, akkor orul, mert bekaptad a csalit. Ennel szerintem talalsz jobbat.
2021. jún. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Tuti KAMU!

(Ha igaz is lenne) Gondolom nem egyedül lett volna, s ha ennyire dugiba csúsztatta oda a telefonszámot, akkor hogy került a papírra a telefonszám? Elővette mindenki előtt és ráírta? Netán előre tudta, hogy lesz egy pincérnő aki neki tetszeni fog és rákészült..vicc 😂

2021. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megalázónak érezném, hogy még én hívogassam. Ha annyira akar valamit, akkor jöjjön el személyesen és beszéljük meg.
2021. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Suliban volt ilyen hogy "tetszel nekem, hívj fel!" Aztán a telefonszám valamelyik tanáré volt. Persze van hogy némelyik piperkőc így ismerkedik de zéró karakterességre utal. Gondolom nem attól a két mondattól volt szimpi hanem ettől az "üzletember vagyok, úgyám" imidzstől meg nyilván csinos fiúka volt különben "feljelenthetem efféle hiperpasszív zaklatásért?" lenne a kérdés
2021. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!