Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám kerülget egy ideje. Látom hogy bámul ha találkozunk. Pár hete hazafele menet megkérdeztem hogy miért teszi. Az volt a válasz hogy neki felesége van.

Nem nagyon tudtam mit mondani erre. Gondoltam tényleg én vagyok a hülye.

De azóta, hogy ez a beszélgetés megvolt, mégjobban foglalkozik velem. Már messziről ha meglát szinte kiabálva köszön, úgy hogy ezt már más is megjegyezte. Ha elmegyek mellette mindig széles mosollyal szól hozzám valamit. Mégis mi ez?


2021. júl. 9. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Megrakni, mégis mit?
2021. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Így van, le akar fektetni. Teljesen egyértelmű, azért mondta hogy felesége van, hogy másban ne reménykedj, de hátha belemész így is.
2021. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem mondja meg?

Az egyik munkatársam mondta hogy ő több mint 2 éve látja hogy a pasi les engem és csodálkozik hogy eddig ezt én nem láttam.

2021. júl. 9. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is csodálkoznék,ha valaki két éve les.
2021. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Ilyet nem szoktak megmondani
2021. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így én is. Egy suliba jártunk és már elég hamar felfigyeltem rá,amit egy idő után ő is észrevett. Egyik reggel a villamost várva ott termett mellettem és azt kérdezte hogy nem hívom e el valahova valamikor. Erre nem tudom mi lelt, talán megijedtem, vagy csak sokkot kaptam a szépségétől, de azt válaszoltam hogy van barátnőm, bocsi.
2021. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Van felesége, amit meg is mondott, tehát nem akar tőled semmi komolyat. Ettől függetlenül lehet, hogy benne lenne némi huncutságban, vagy egyszerűen csak kedvel és kész. Szerintem túl rámenős vagy egyébként, azért kezel így.
2021. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!