Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ez nektek hogy esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez nektek hogy esne?

Figyelt kérdés

Egy mindennapokban sportosan öltözködő (sportcipő, szinte már unisexnek kinéző ruhák, felkötött haj) nőt elhívtok valahova (nem feltétlenül randi, hanem akár csak barátilag), ahova pedig nőiesen öltözik fel, szoknya, csinos blúz, ékszerek, beszárított haj. Megjegyzitek, pl. hogy milyen jól áll neki ez a szett, hordhatna ilyeneket gyakrabban. Erre ő olyasmit mond, hogy amikor nem dolgozik, akkor mindig így öltözik, amikor a barátnőivel találkozik, akkoe is. Közben ez nem egészen igaz, mert csak a férfi miatt rittyentette ki ennyire magát, de ezt cikinek gondolta beismerni.



Megesett ez már velem párszor, ismerkedtem magabiztosabb férfival is, aki azt mondta, hogy jól kiöltöztem NEKI. Igen, neki öltöztem ki, de nem mertem egy köszivel vagy valami hasonlóval lezárni, mert cikinek érzem... Mindenki azt szajkózza, hogy ne a pasi miatt öltözzön az ember így-úgy-amúgy, hanem maga miatt. Én meg csak a férfiaknak szoktam nőiesen öltözni.


Most elgondolkodtam azon, hogy ez vajon a férfiaknak kicsit rosszul eshet-e, hogy azt mondom, hogy nem miattuk öltöztem így (de gondolom ennek ellenére egyből levágják, hogy mi van). Eddig úgy gondoltam, hogy ha az igazat mondom, akkor szolgalelkűnek hisznek (ez azért túlzás, de valahogy át akarom adni a gondolataim), hogy én olyan típusú nő vagyok, aki feláldoz magából a férfiért, és olyanokat is megtesz csak a pasi kedvéért, amiket nem akar.


Tudom, hogy ez egy kis dolog, sajnos nem ez életem legnagyobb problémája, de szívesebben lennék ebben is őszinte. Férfiak, ti mit gondolnátok arról, ha tudnátok, hogy a nő csak miattatok öltözne ki? Örülnétek neki, ha ezt mondaná (ha rákérdeztek vagy utaltok rá), vagy azt gondolnátok róla, hogy "nyomul" és hogy ha ebben is a kedvetekre akar tenni, akkor biztos másban is, akkor is, ha neki nem kényelmes?


2021. júl. 9. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
hambizni a büfébe.
2021. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Felesleges bármit is mondani, úgy is tudják pontosan hogy miért öltöztél annyira ki a találkozón
2021. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképpen imponál egy pasinak, ha direkt neki akar tetszeni egy nő, ez egyfajta férfi egósimi, de teljesen ártalmatlan. Ebből annyi vonható le, hogy a nő figyelmes és érdekli a másik, nem az, hogy behódoló jellem.
2021. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
randira ki öltözik pár hónap kapcsolat után meg zsíros ragacsós hajjal meg piszkos körmökkel jár az utcán a csaj..
2021. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

"hordhatna ilyeneket gyakrabban"


És ha ezt megteszed, tudják, hogy a kezükből eszel.


Egyébként sztem azért nem jó ezt mondani (de inkább csinálni), mert akkor meg ebből jön, hogy ha már tele van a tököd a csinizéssel, akkor azt hiszi, nem szereted, nem akarsz már neki tetszeni.

2021. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Örülnék neki igen, jól esne.😊

Az pedig hogy mit mond teljesen midegy.

2021. júl. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aközött, hogy de jól nézel ki, és hogy gyakrabban is öltözhetnél így ég és föld a különbség szerintem. Ez olyan manipulatív irányító viselkedés szerintem, főleg első találkozókkor. Nyílván mindenki tudja miért öltöztél ki akkor, de ha valakinek nem tetszik az alap stílusod, és már az elején ezzel jön, abból csak feszültség lesz később. Semmiképp sem jó jel.

28/F

2021. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
7-esnél a pont.
2021. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Kerdezo, mi nem foglalkozunk ezzel. Csak legyel szep es csinos. Tok mindegy miert, csak legyel az!
2021. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor én visszaszólok, attól függően, hogy a pasi mennyire készült. Ha ő is frissen borotvált, elegáns, akkor egy köszönöm, te is. Ha farmer, póló, sportcipő, akkor inkább célzok rá, hogy ő nem fektetett bele túl sok energiát, hogy bevágódjon nálam.

Aki szerint öltözhetnék ki gyakrabban, annak csak annyit mondanék, hogy ha van hová, akkor nagyon szívesen. Magyarul egy étterembe vagy színházba én se melegítőben fogok menni. Otthon a főzéshez viszont nem fogok magassarkút húzni, hiába áll jól. Ergo aki csiniben akar látni, az vigyen étterembe. ;)

2021. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!