Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mondanátok ilyet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mondanátok ilyet egy olyan nőnek aki egyáltalán nem tetszik? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretném letisztázni hogy nem akarok kombinálni, NEM azért írom ki a kérdést, mert bármit is akarok az illetőtől, szimpla kíváncsiság és meglepettség áll a dolog mögött.


Pár napja összefutottam egy ismerősömmel, egy rendezvényen akit már rég láttam.

És úgy köszönt hogy "Szia gyönyörűm!"


Teszem hozzá, amúgy jóban vagyunk, kötetlen, laza hangulat volt tehát egyáltalán nem volt proli vagy parasztos a stílus ahogy mondta, de nem is ez a lényeg.


A kérdés: mondanátok ilyet egy olyan nőnek akit egyáltalán nem tartotok vonzónak szimpla jófejségből?

Vagy ha valaki egyáltalán nem tetszik, akkor még véletlen se, jófejségből se mondtok ilyet/hasonlót neki?


2021. júl. 10. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nekem is szokták mondani férfi ismerősök, de csak kedvességből. Ennyiből nem kell nagy dolgokra gondolni.
2021. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége, kedves haverkodás.
2021. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyan nőnek sem mondanám ezt, aki tényleg tetszik. Szerintem túl modoros. Nem az én stílusom.
2021. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3 nyilván valahol szándékos volt a túlzott modoroskodás. Amúgy rá sem jellemző. Ez olyan mintha poénból úgy köszönnék neki hogy jó estét uram vagy ilyesmi, de amúgy komolyan sose használnám.


De itt most csak a külsőre irányul a kérdés.


Ja és nem, nyilván nem úgy értem hogy ezzel most azt akarja kifejezni hogy tenyleg gyönyörűnek tart, nem erre akarom kihegyezni:D


Ennél szimplább ertelemben.

2021. júl. 10. 16:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy szófordulat. Valószínűleg sokaknak így köszön.

Semmi köze a külsődhöz.

Amúgy meg baromi nyálas, sosem köszönnék így.

2021. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4, Ha nem jellemző amúgy rá és csak vicces akart lenni, akkor bármi lehet.

Én feljegyezném +1 jelnek, hogy tetszem neki a helyedben. Aztán hogy mi a szummája annak, ami fel van írva erre a képzeletbeli listára dönti el hogy mi a helyzet.

2021. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 nem akarok tőle semmit, kedvelem és vonzó is de ennyi, van más;)


Csak kíváncsi vagyok, mert én sose mondanék ilyesmit egy olyan férfinek (nyilván olyasmit amit férfiaknak szokás) akit nem találok jóképűnek/sármosnak/stb.

Ha kedves akarok lenni, vagy viccelni akarok valami régies megszólítással/kifejezéssel vagy épp szándékos túlzással akkor sem mondok olyat hogy de sármos vagy, ha nem gondolom komolyan.

2021. júl. 10. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké, hogy most azt mondod nem akarsz tőle semmit, de a kérdés mégis csak arra vonatkozik, hogy mi lehet a helyzet nála. :D
2021. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 Igen, kíváncsi vagyok hogy vajon tetszem-e neki de NEM úgy hogy ő barmit is akarna, csak úgy mint masok. Hogy mint nő vonzónak talál-e. Ennyi:D


Jól esne-e? Igen!

De ezen kívül nincs jelentősége.

2021. júl. 10. 17:11
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi alapján én úgy gondolom, hogy igen. Kizárt, hogy ezt bárki is olyan nőnek mondja, aki kicsit sem tetszik neki. A minimum hogy szimpatikusnak tart és vonzó vagy számára. Hogy akar is-e tőled valamit az más kérdés.
2021. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!