Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mondanátok ilyet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mondanátok ilyet egy olyan nőnek aki egyáltalán nem tetszik? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretném letisztázni hogy nem akarok kombinálni, NEM azért írom ki a kérdést, mert bármit is akarok az illetőtől, szimpla kíváncsiság és meglepettség áll a dolog mögött.


Pár napja összefutottam egy ismerősömmel, egy rendezvényen akit már rég láttam.

És úgy köszönt hogy "Szia gyönyörűm!"


Teszem hozzá, amúgy jóban vagyunk, kötetlen, laza hangulat volt tehát egyáltalán nem volt proli vagy parasztos a stílus ahogy mondta, de nem is ez a lényeg.


A kérdés: mondanátok ilyet egy olyan nőnek akit egyáltalán nem tartotok vonzónak szimpla jófejségből?

Vagy ha valaki egyáltalán nem tetszik, akkor még véletlen se, jófejségből se mondtok ilyet/hasonlót neki?


2021. júl. 10. 16:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10 nyilván az egy másik szint.

De mint írtam is, nem az foglalkoztat hogy akar-e, mert én nem akarok semmit. Kedvelem, jóban vagyunk de ennyi:)

2021. júl. 10. 18:21
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak jól érezte magát és ilyen estéje volt. Nálam is van ilyen, de ez nem egy embernek szól ilyenkor.
2021. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!