Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán bennem van a 'meghibásod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán bennem van a 'meghibásodás'?

Figyelt kérdés

Annyira szomorú lettem a napokban..26éves vagyok...felmegyek az egyik közösségi oldalra és azzal szembesülök hogy minden volt osztálytársam már férjnél van és 98% nak már gyerek is van vagy épp várandós. Én pedíg olyan nyomást érzek amit nem tudok megmagyarázni...nemtudom velem van-e a baj olyan érzésem van mintha 'le lennék maradva'....de ha erre gondolok pityergek..

Pedig 6 éve van élettársam és eljegyzett pár éve ( persze én nem raktam ki facera sem hogy jujj itt a gyűrű) . De valahogy nem érzem magam késznek arra hogy esküvő gyerek...es a parom is így van vele. És még olyan dolgokat akarok megvalósítani ami hát...fura a velem egy korúaknak ...pl: streamelés, tanfolyamok végzése...utazgatás ,jogsi stb amik sztm plusz 10 év..Szerintetek velem van a baj? Mi a véleményetek erről?

:'(


L/26


2021. júl. 10. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Tessék kevesebb instagramot nézni ;)
2021. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinálsz, amit szeretnél. A te életed. Ha te 35-40 évesen szeretnél gyereket az csak rád és a párodra tartozik. Nincs ezzel semmi baj.

Egyébként a gyerek mellett sem áll meg az élet. Ha jó férjed/párod van, aki tud a gyerekre vigyázni stb, akkor tanfolyamokat meg ilyesmit tudsz gyermek mellett is végezni, sőt tudtok túrázni, világot látni is kölyökkel. Vannak ilyen jellegű anyukás blogok, less rá. Mármint ha csak ilyesmik tartanak vissza a babától, de amúgy titkon már vágysz rá, csak nem mered "hangosan kimondani".

2021. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem érzitek hogy itt az idő akkor ne kapkodjátok el, nem azt kell nézni hogy az ismerőseid hogy élnek hisz ez a ti életetek
2021. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!