Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem bevalotta hogy nagyon megtetszett neki az egyik nő a munkahelyén talán szerelmes is lett belé, kért hogy értsen meg szeretne felmondani, azóta bennem valami összetört, hogy tudnám jól kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhinni hogy más nő ennyire megtetszett neki hogy szereti, köztünk minden rendben volt, mióta ezt bevalotta valahogy mintha másképp néznék a férjemre, örülök neki hogy őszinte volt és elmondta, biztos nehéz neki elfelejteni azt a nőt és ez nagyon elszomorít. Van ami ilyenkor segít?

2020. dec. 3. 06:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ne szomorkodj, legalább tudod hogy egyhamar nem lesz ugyanilyen. Normális embereknél ritkán fordul elő az ilyen, és akkor ő most egy időre túl van rajta. Valószínű nem szerelmes csak megfogta valami a nőben, amiért lelkesedett egy időre. Talán kevés az izgalmas dolog az életében, az is lehet hogy jót fog tenni neki egy új munkahely, új kihívás.
2020. dec. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. dec. 3. 06:30
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sokkal fontosabb hogyan kezelte a szerelmet, úgy tűnik mindent megtesz azért, hogy együtt maradjatok, ami pozitívum. Ugyanakkor szerelmes egyszerre egy emberbe lehetünk, valamin mindenképpen javitanotok kell a kapcsolaton, hogy ismét közelebb legyetek.
2020. dec. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Ezt nem neked kéne kezelni. Amúgy a felmondás szerintem nem mindig a legjobb megoldás, és arra vall, hogy legközelebb ugyanígy tenne, csak mert megtetszett egy munkatárs, és lehet szerelmes lett. Neked is kellemetlen, de a jövőbeni hölgyeknek is, pláne a férjed saját magát fárasztaná, pláne neki lenne kellemetlen. Ezt a helyzetet neki kéne kezelnie, de nem így ahogy most teszi.


Ha szóba állt a munkatárssal akkor az dupla nehézség a másik hölgynek. Elsősorban egy dolog miatt, kollégák, kavarás és stb., magyarán adódhat úgy, hogy a munkatársnőnek ezzel a lépésével ellehetetleníti utána a munkáját veszélyeztetve ezzel a megélhetését. De ez csak egy opció, jobbik esetben nem okoz neki problémát, de szerintem ez a kezelési mód azért nem igazi, mert bárhol bármelyik új munkahelyén elkezdhet érezni egy kedves szótól plátói érzéseket, csak mert stresszes volt. Amúgy járvány időszak kellős közepén kockáztatja a megélhetéseteket is.


Ha felnőtt ember lenne, akkor bemenne a főnökéhez, és kérné, hogy ossza be úgy őt hogy ne találkozzon ezzel a munkatárssal, illetve ha már szóba állt vele, és netalántán a hölgy is tud ezen dologról, akkor első sorban tisztáznia kéne ezt a helyzetet, hogy kellemetlen de ez van, hogy összetévesztette a kedvességét, és a plátói érzések összezavarták, hidd el ha valaki igazán felnőtt ember nagyon jól tudja ezt a helyzetet nőként kezelni, de azzal, hogy a párod elmenekül, ezzel azt mondja, hogy igazából nem tudja ezt kezelni, és bárhol bármelyik új munkahelyen újra kezdődhet, egy még szebb és jobb hölgy személyében.


Felnőtt emberek vagyunk tudni kéne ezeket a dolgokat kezelni.


Ha az óvónéni, tanító néni nagyon jól tudja kezelni a plátói gyerek szerelmet, akkor egy felnőtt embernek mégúgy kéne tudnia kezelni egy plátói érzést.


Lehet hülyeségnek tűnik amit írok, de ezzel a lépésével nemcsak téged vagy magát hozza kellemetlen helyzetbe, hanem a kolléganőjét aki lehet egy nagyon kedves diplomatikus és segítőkész ember, most akkor ezért bűnhődjön a többi kollégánál akik pl. szeretik a férjed mint munkatársat, hogy miatta mondott fel, mert előbb utóbb úgyis kiderülne.


Szerintem nagyon óvodás módon kezeli ezt a helyzetet a férjed, nyilván össze van zavarodva, és nem akar érezni, valószínűleg nem is érez szerelmet, a fáradtság a stressz, több olyan helyzetet tud generálni, amit félre ért az ember, szóval erről nem tehet, de a kezelés módjáról már bizony tehet.

2020. dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elvileg a nőnek is szimpatikus,és együtt kávéztak párszor, félek ha marad a munkahelyén erősödnek az érzelmei. De igen ha felmond akkor még otthon ül és nekem kell eltartani. nehéz.
2020. dec. 3. 07:28
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Értem! Kevés infóból nem tudtam mire következtetni.


Figyi van több opció!


1. Marad a munkahelyén kér olyan beosztást aminek a segítségével nem találkozik vele. Ha van ilyen opció.


2. Marad a munkahelyén átkéreti magát másik helyre. Bár nem tudom milyen munkahely. Ha van ilyen opció.


3. Megelőzi a munkatársnője és ezek közül ő kéri a különböző beosztást, munkahelyen belüli átkérést.


4. Felmond és kockáztatja azt hogy utána nehezen talál munkát, bár mint írtam kevés az infó ha olyan a munkája egyből talál magának.


5. Felmond és keres másik munkahelyet.


6. Felmond talál másik munkahelyet, de ott is megtetszik neki valaki.


7. Felmond talál új munkahelyet és nem tetszik meg ott neki senki, pláne, hogy csak pasik vannak.


8. Felmond talál új munkahelyet és nem tetszik meg ott neki senki, vegyesen vannak nők, férfiak. Ezt is lehetne bontani. pl. idősebb nők, vagy fiatalabb nők.


Én értem amit írsz, és teljesen együtt érzek, de gondolom azzal az érzéssel is küzdesz, ha vált ez ugyanúgy előfordulhat egy másik munkahelyen.


Nehéz! Megmondom őszintén én sem szívesen adok tanácsot már mert gyakran félreértik amit írok, pedig nem ez a szándékom, bár lehet nem segít amit írok, csak próbálom kívülállóként objektívan vázolni a problémáitok opcióit,a miből ti rá tudjátok mondani, hogy na ez.


Szerintem csücsüljetek le és ezeket a pro és kontra dolgokat beszéljétek meg.


Tényleg nagyon nehéz most a járvány helyzetben, szóval ha nem olyan munkahelye van, ami után bárhol találna másik munkahelyet akkor bizony nem mindegy hogy kezeli ezt a dolgot.


Amúgy a kevés info miatt azért írtam ezeket, mert régebben volt itt egy szegény hölgy aki tőlünk kért tanácsot, hogy mit kezdjen azzal a kollégájával és itt most ezt ne értsd félre, csak szeretnék egy ellenpéldát is mutatni, amihez a férjednek nincs köze, csak azért írom, hogy a másik oldalnak is van mikor iszonyat nehéz. Ez csak egy példa a többi különböző közül:


Szóval volt itt egy hölgy, aki abban kért tőlünk elkeseredésében tanácsot, hogy a munkatársát hogy tudja leszerelni aki a magánéletével zaklatja random úgy hogy nem is ad okot rá, de úgy viselkedik a pasi vele, mintha kikezdett volna vele és nem érti miért csinálja ezt. Nekem az jutott első körben az eszembe, hogy a pasi vonzódik hozzá amit a hölgy nem tud, és ezért csinálja, ami szerintem a legneccesebb kezelése ezeknek a dolgoknak. Írta, hogy mikor munka ügyben kénytelen a munkahelyén szót váltania vele, akkor utána mindig elkezdi a pasi, hogy neki felesége van, és elmeséli mit csináltak a feleségével előző nap, és szegény nő nem tud mást kérni maga mellé, mert olyan a munkahely, a kilépésen gondolkodott már, de nehéz lett volna neki új munkát találnia és ráadásul a pasi hibáit neki kellett kijavítania, és írta, hogy most a cég a feleséget is fel akarja venni. Én írtam neki, hogy mindenképpen beszéljen erről a főnökével mert a munkatársa akadályozza a munkában, és ráadásul zaklatja is a magánéletével úgy, hogy nem tett semmit a hölgy, semmilyen kikezdés, semmilyen lépés nem volt a pasi felé. Ilyen helyzetbe az ember ösztönösen fel akarna mondani, na de ott van hogy talál-e munkahelyet ahol nem zaklatja a kolléga a magánéletével, és jól is érzi magát ott, mert minden normálisan működik. Nehéz, nagyon nagyon nehéz ez a helyzet. Hetekig próbáltam gondolkodni, hogy lehetne a hölgy problémáját megoldani, de ezt igazából a főnöke tudná csak megoldani.


Szóval a ti helyzetetekben ami merőben különböző, első körben azt kéne megbeszélni ha felmond akkor utána hogyan tovább, csináljatok egy amolyan üzleti tervet milyen lehetőségei vannak a férjednek és nem ártana a férjednek egy önismereti tanfolyam, ahol megtanulja ezeket a dolgokat normálisan kezelni. Lehet el kéne mennetek közösen egy life coach-hoz.


Az is lehet, hogy van valami gondja amit nem tudott elmondani neked, és így kompenzált, hogy azt hiszi érez valamit pedig semmit, mert mondjuk a kolleganő meg lehet adott valami jó és kedves tanácsot neki.


De önmagában csak szépen csöndben szólok, hogy a szimpátia a hölgy részéről sem jelent semmit. Neked is kell trenírozni a bizalmadat, de első körben együtt a férjeddel!


A többiek jól írták, nincs olyan hogy két emberbe szerelmes az ember, se több emberbe.

2020. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen folosleges a felmondas, sot szerintem ha fel akar mondani az nem csak kavezgatas meg tetszegetes, mert akkor az ember csak abbahagyja a kapcsolattartast es elmulik (tudom, csinaltam). Ha elmegy mashova, akkor onnan fog a nore gondolni, meg h mi lett volna ha...

Itt egy teendo van, nem neked hanem neki, hogy atprogramozza az agyat es azt az energiat amit abba olt vagy az arra gondolasra, azt rad forditja. Veled kavezik, teged probal megerteni es erdekesnek latni, a ti kapcsolatotokban ujdonsagot keresni.

Ha munkahelyet akar valtani akkor igenis felkavarja annak a nonek a latvanya, az nekem nem a tetszik kategoria.


Viszont h jot is irjak, ha bevallotta akkor nem tiszta a lelkiismerete es teged valasztott, semmikepp se buntesd, hanem segitsd hogy ti ketten kijussatok ebbol. Megertem h csalodtal de ebbol meg nagyon jo is szulethet!

2020. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Becsüld az őszinteségét, és váljatok. Kölönben mindig ezen fogsz kattogni. Ki lesz a következő?!
2020. dec. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg fellángolás, amit érez a nő iránt, de mivel rég élt már át ilyesmit összekeveri a szerelemmel. Hány ilyen munkahelyi új szerelem tett tönkre hosszú kapcsolatokat, ahol az illető elhagyja a párját az újért, aztán a fellangolas amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan elillan, rájön az illető, hogy mit is tett és kézzel lábbal kapálózna vissza a régi kapcsolatba, amit már tönkre tett ezzel.

Próbáljátok meg újra kettőtök közt a lángot felszítani, mert valami nem stimmel nálatok, ha képes volt más iránt fellángolni.

2020. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Hát nem tudhatom mert nincs feleségem és nem vagyok megcsalós de a férfi helyében: azért mondanék fel hogy ne legyen házinyulas ciki helyzet, vagyis kósza kaland még kezelhető közvetlen munkatárssal de viszony illetve kapcsolat nem. Tehát nem biztos hogy ez vezeklés hanem egy új terep előkészítése. Azt meg te tudod kérdező hogy mennyire lelkiismeretes a férjed, ha nem a legerősebb 5% nyi lelkiismeret bajnok közé tartozik akkor emiatt sem bűnbánásra tippelnék hanem egy felvezetésre, hogy ne ájult el majd amikor azt mondja “ bár harcoltam de végül vesztettem az új érzéseim ellen”
2020. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!