Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő belemegy a szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő belemegy a szexkapcsolatba akkor mit is vár?

Figyelt kérdés
Szerelmes nem lettem belé, de jól èreztük magunkat együtt és a szex 10/10 volt vele. Mondtam, hogy részemről ez csak szex. Ő bevallotta, hogy szerelmes lett. De így is belement állandóan a szexbe. Most én vagyok a világ szemete, amiért nem mondott nekem nemet. Értitek a nőket?😫
2021. júl. 11. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Jó vagy az ágyban,örülj neki.
2021. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt várta, hogy belé szeretsz és nem csak használod ürítésre.
2021. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Ráadásul kihasználtad, mivel tudtad jól hogy szerelmes és így is belemegy ha annyira akar. Ez nagyon nem szép húzás volt tőled. Ő míg érzelemből tette, addig te csak ösztönből érzelem nélkül. Most mégis mit vársz? Hogy tapsoljunk milyen faszagyerek vagy vagy mi?


A lány helyében nem is állnék veled soha többé szóba! De mindenkinek elhiresztelném mekkora egy féreg vagy, csak hogy tudják milyen ember vagy valójában. Nagyon csúnyán kibabrálnék veled.

2021. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező vedelmeben:azért a nőnek is lehetett volna annyi esze, hogy nemet mond, hiszen a kérdező elvileg az elején lefektette a szabályokat.. (nő voltam)
2021. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem tartom kizártnak, hogy itt a nő is számító volt. Nekem is van barátság extrákkal kapcsolatom, és a csaj kezd kicsit többet érezni, de én többet nem szeretnék tőle, mert látom rajta, hogy csak azért nyomul, mert szabadulna otthonról, nekem meg van saját otthonom, így jó parti lennék a számára. Meg van még pár ok ami miatt nem szeretnék tőle többet, de ezt nem részletezném.
2021. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Na ezt mondom! Nekem van saját lakásom, neki nincsen semmije! Biztos csak a hasznot lesi ez is!
2021. júl. 11. 19:57
 7/10 A kérdező kommentje:
5. Jól mondod haver! Csak azért vallanak szerelmet, hogy beköltözzenek hozzánk.
2021. júl. 11. 20:00
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
#6 akkor nem is vagy jó az ágyban?
2021. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem.
2021. júl. 11. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez nálatok és mióta vallott szerelmet?
2021. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!