Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nőként belemegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként belemegyek egy szexkapcsolatba akkor az a pasi ribinek fog fondolni?

Figyelt kérdés
Illetve azok a lányok akik szexkapcsolatban vannak ribizlik?
2017. jún. 19. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fondolom nem biztos.
2017. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Ha egy pasi megdug, és ribinek gondol, akkor az többet mond el róla, mint rólad :D


Normális pasi nem gondolkozik így.

2017. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Málnát akarok,nem ribizlit.
2017. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyatékos, akkor annak fog.
2017. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok és szexkapcsolatot keresek,ha találok hozzá egy partnert nyilván nem fogom lenézni,ezzel magamat is lenézném.37F
2017. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a pasi nem, csak a többi.
2017. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Magamból kiindulva, ha nem lennél könnyen kapható és érett lenne a gondolkodásod (és nyilván tetszenél), akkor párkapcsolatra kellenél. Aki nem ilyen, azzal csak szexelni, mert mi mást akarnék? Ebből az következik, hogy annak tartanálak, mert akit nem leeht könnyen megkapni, az nem fog belemenni.

Én a tartást tisztelem legjobban egy nőben, ellenkező esetben pedig....nem.

2017. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Akkor nem kell vele szexelni, ha ekkora kretén.

A lányok, akik szexkapcsolatban vannak csak szexelni akarnak, ennyi. Akadjunk már le erről.

(3 éve, 18 évesen belementem egy szexkapcsolatba, azóta a vőlegényem. Ennyit erről.)

2017. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legrosszabb ***** válasza:
30%
Alapból nálam minden nő ki van csukva, akinek volt valaha szexkapcsolata. Küzdjek egy olyan nő bugyiba jutásáért hónapokon keresztül, aki az übermenschnek röhögve tette szét a lábát ötpercnyi koktélozás után? Ezek az én szemeben pusztán faék egyszerűségű ribik, nem többek.
2017. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Jav.: szememben*
2017. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!