Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire reális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire reális hogy egy férfi belemegy egy ilyen szexkapcsolat féleségbe?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nem Magyarországon élek, viszont egy pár hónapig itthon vagyok (4-5) Hosszú távon nem itt tervezem az életem, és mivel biztosan visszamegyek azért itthon nem szeretnék komoly kapcsolatot kialakítani. Elköteleződni és távkapcsolatban élni szintúgy nem szeretnék mert elég fiatal vagyok ahhoz. Viszont egy "barátság extrákkal" teljesen megfelelne. Tehát élveznénk egymás társaságát, tudva hogy egyszer vége lesz.

A történet lényege: Egy buliban összefutottam egy régi ismerős sráccal, azóta már felhívott és találkoztunk is. Jót beszélgettünk, és azt éreztem rajta hogy nem csak egy éjszakára kellenék neki. Nem akartam lesokkolni őt hogy én komoly kapcsolatot nem szeretnék, de előbb utóbb csak el kell mondanom neki ha folytatjuk a találkozásokat. Fiúk ti hogy reagálnátok, ha esetleg komoly tervetek lenne valakivel, de a másik csak barátságot akar extrákkal? Belemennétek?

El tudjátok képzelni hogy egy ilyen szituban nem csak a szexről szól az egész, hanem elhívnátok randizni is a lányt? Vagy ha tudjátok hogy semmi komoly nem lesz belőle akkor marad a csak szex?


2017. jún. 11. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy belemegy e. De hogy nem bírod ki 5 hónapig fsz nélkül az szerintem tragikus.
2017. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma. Hány évesek vagytok? 5 hónapot tényleg kibírhatnál... Meg honnan tudod, hogy ő mit akarna ennyiből?
2017. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem bírom ki f..sz nélkül, hanem arról hogy elkezdtük egymást megismerni egy szimpatikus értelmes emberrel, és próbálom kilogikázni hogy mi lehet ebből az egészből.
2017. jún. 11. 18:15
 4/6 A kérdező kommentje:
22 vagyok, ő 27
2017. jún. 11. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy nem itt fogod leélni az életed. Szívesen járnál is vele, úgy érzem. Csak nem épp ideálisak a körülmények.

Mondd el neki, hogy szimpi, stb tolnád vele pár hónapig aztán meg utazol el sokáig. Ennyit tudsz tenni

2017. jún. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 survivorrocky123 válasza:
NÖ NEMENT MONDÁSA=HOMOK SZAPORODÁSA Gondolkodj kicsit és nem leszel ideges utána.
2017. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!