Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit gondoltok, milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok, milyen a magyar "férfifelhozatal"?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen olyanok válasza érdekel, akik sokat utaznak külföldre, esetleg másik országban éltek/élnek.

Saját tapasztalat: nem néznének ki rosszabbul, mint a környező országokban, de borzasztó a stílusuk, sokszor a jobbmódúak is igénytelenül öltöznek, ápolatlan hatást keltenek. 20 év körül/alatt mondjuk több a helyes fiatal fiú, mert jobban adnak magukra. Sok még az elhízott és az aputestű fiatalon is, de persze a túlsúly nem csak a férfiak problémája.


Vélemény?


2021. júl. 13. 16:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Az igénytelen öltözködés nem csak a férfiakra igaz, nőkre is. Gagyi kínai, prostinak öltözés, vagy csak simán igénytelen ruha.
2021. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Igen, sajnos itthon nagyon kevés a sportos(és itt nem arra gondolok, hogy heti kétszer elmegy futni, hanem aki tényleg szálkás, izmos) férfi, emellett sok az idióta, igénytelen, hímsoviniszta stb. Normális férfit találni, aki jómódú és még jól is néz ki mellé, olyan, mint tűt keresni a szénakazalban. Külföldiek között azért lényegesen több az ilyen.
2021. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%

"Normális férfit találni, aki jómódú és még jól is néz ki mellé, olyan, mint tűt keresni a szénakazalban. Külföldiek között azért lényegesen több az ilyen."

Persze, mert külföldön több férfi van, mint itthon.

2021. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
#3 igen, de itt arányaiban is kevés van. Azért pl ausztrál, skandináv férfiak sokkal jobban adnak magukra.
2021. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

nem tudom melyik várósban élsz de szerintem ez csak ott van nálatok ! A mi városunkban többnyire jól öltöznek a lányok,nők, férfiak, fiúk is...


de borzasztó a stílusuk, sokszor a jobbmódúak is igénytelenül öltöznek, ápolatlan hatást keltenek."


Mondjuk ezt inkább pont külföldi férfiúkon látom , hogy ide jönnek magyarba egyetemre költeni a sok pénzüket, de mint a csövesek úgy öltözködnek..

2021. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
A csöves öltözködés, nagy bumszli futú cipő ami most elterjedt divat, meg boka szárú farmer, mint a rossz melegek úgy néznek ki az ilyen fiúk..
2021. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Évek óta külföldön (Dánia) élek és eleve sokat utazok, így azt kell mondanom, hogy a magyaroknál nagyobb arányú az elhízottság (a fiatalok körében is), valamint sokan a drága márkákban látják a divatosságot, ahelyett, hog, valóban jól kinéző és összeillő darabokat választanának. Meg mintha elterjedt lenne a lenyírt haj, ami személy szerint nem tetszik, de biztos más nőknek igen.

25N

2021. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Bammeg! Kezdődik a "magyarozás". Ez valami betegség? Húzz el akkor a nagy és dicső nyugatra, ott vannak a szupermenek, hajrá! Vissza se gyere, senkinek sem fogsz hiányozni! Csak vigyáz, mert amilyen ócska, lekezelő és prosztó a mentalitásod, a szupermenek olcsó ribinek fognak nézbi. Szóval nagy levegő és vissza se nézz. Mehetsz Londonba, a 90%-a bevándorlókból áll, meg munkásnegyedekből. Tréningnek jó lesz! A 3 diplomás bayor plasztikai sebész még megugorhatatlan szint.


Én férfi szemmel az olyan mentalitású és gondolkozású nőket súlytalannak tartom mint amilyen te vagy kérdező. Ugye valami proli telepi vagy a sz*rból kikapart falusi paraszt vagy? Csak azért beszélek így veled, mert feltettél egy lekezelő és provokatív kérdést, és most még finom is voltam.

2021. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

25 év alatt vannak jók- stílusosak, igényesek, szépek.

30-asok között sok a csöcsös, igénytelen. Stílus semmi, 1 centisre vágott hajúak szinte mind. Mondhatni úgy vannak ahogy a világra sz4rták őket, nem változtatnak a külsejükön.

Az idősebbeknél a 9 hónapos terhes has a trendi, meg a fürdőnadrágból kilógó herezacsi.

2021. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

Én nagyon sokat járok külföldre. Biszex vagyok. Mind a nők és a férfiak divatosabbak kint mint itthon. Ott sokkal több egyéniséget láttam, Magyarországon mindenki csak egymást másolja. A férfiak 25 éves koruktól kopaszodnak, nagyon öregesek. Míg külföldön hihetetlenűl divatosak és gyönyörű hajuk van.

A legnagyobb csalodásom a spanyol nők voltak (nem olyan formásak). Legpozitívabb élményem meg Dél-Korea volt. Írtó igényesek és még a csöves is jól öltözött volt kb.

2021. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!