Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tegezzem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tegezzem vagy magázzam?

Figyelt kérdés
A barátnőm szeretne bemutatni a szüleinek. A baj ezzel az hogy az anyukája utálja ha magázzák nekem viszont nem jön a számra hogy még soha nem találkoztunk és csak úgy tegezzem. Még az is lehet hogy egy kicsit meg fog haragudni én viszont tiszteletlenségnek érezném a tegezést.

2021. máj. 11. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én addig magáznám, amíg személyesen fel nem ajánlja a tegeződést. Utána viszont tegezd nyugodtan.
2021. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelmű, hogy magazassal indítasz. A tegezest neki kell felajánlani, mert ő a nő, ő az idősebb, jelen helyzetben ő "magasabb rangú".
2021. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És nem jöhetek ki rosszul a dologból hogy tudom hogy utálja a magázást és magázom? Nagyon rossz helyzetben vagyok mert ha tegezem tiszteletlennek érzem magam ha meg magázom úgy hogy tudom utálja g*cinek. Úgy érzem hogy sehogy nem jöhetek ki jól a dologból.
2021. máj. 11. 09:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az alap, hogy minden felnőtt ismeretlen embert magázunk. Ez egy nálunk idősebb hölgynél hatványozottan igaz. Max akkor neheztelhetne rád, ha kifejezett kérése ellenére tovább magázod. Meg ez egy kicsit kétélű fegyver, mert ha távolságtartó, akkor lehet nem akar azonnal pertut inni a lánya pasijával, te meg már sziázol az ajtóban. A lánya véleménye nem mérvadó, mindenképpen várd meg, amíg a nő felajánlja a tegeződést.
2021. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az csak egy dolog, hogy tudod. Amíg nem ajánlja fel, addig magáznod illik.
2021. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Magáznám. Az idősebb dönthet tegeződésről.
2021. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én mindenkit tegezek, ebből az következik, hogy mindenkinél idősebb vagyok:)
2021. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalomnál én mindenképp magáznám, még akkor is, ha tudom, hogy az illető nem szereti. Majd felajánlja, hogy tegezd.
2021. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. máj. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!