Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismer itt leszbikust?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismer itt leszbikust? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, mert még nem találkoztam eggyel sem, nem tudom, hogy fiúsak-e vagy lányosak-e inkább.
2010. aug. 27. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attol fugg milyen szerepet tolt be a kapcsolatban :)
2010. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én speciel ismerek , és ő egy nagyon nőies nő és szép

Csak éppen a lányokkal jobban megérti magát . Kicsit zárkózott , és férfiakkal annyira nem is tud beszélgetni , talán innen fakad ez a beállítottsága , bár azt mondta azért próbálta fiúkkal is eleinte , csak neki nem jött be .

2010. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy attól függ? Gondolom, nem ismersz, ezért nem tudsz válaszolni a kérdésre. Azt kérdeztem, aki ismer, nem azt, aki találgat.
2010. aug. 27. 14:27
 4/11 A kérdező kommentje:
Második, köszi.
2010. aug. 27. 14:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én biszex vagyok (ha az számít xD) :D
2010. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de a biszexekre nem vagyok kíváncsi, őket nem tudom sokra tartani, 90%-uk divatból csinálja.
2010. aug. 27. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
hát nem éppen -_-" mind1 itt vagyok én. és lányos vagyok.
2010. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úristen.. kérdező: Te egy bunkó F*** vagy!

minek tettél fel ilyen kérdést ha nem is vagy valójában kíváncsi a válaszokra!


az első kommentelő úgy értette, hogy függ attól hogy az illető a "vezető" a kapcsolatban. Esetleg ő tölti be a "fiú" szerepét, mert ha igen akkor az úgy néz ki mint 1 férfi ...


És mellesleg mi az, hogy a bisexekre nem vagy kíváncsi?:O

Sztem mindenki érezte már, hogy vonzódik a saját neméhez.. max nem meri bevallani magának!

2010. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A te válaszodra nem is vagyok kíváncsi, attól kérdeztem, aki ismer. Ó, és nem vonzódik mindenki a saját neméhez, csak a te hülye felfogású világodban. El lehet húzni innen, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni.
2010. aug. 27. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. amúgy meg ismerek! a legjobb barátnőm leszbikus. ÉS őszintén szólva(hogy a kérdésedre is válaszoljak) semmiben sem különbözik egy nem leszbikus lánytól.

am meg biztos, hogy már láttál leszbikust. csak nem tudtad, hogy az.


Jah asszem most jófej voltam. Veled ellentétben!

Vegyél vissza az arcodból! A szemebe biztos, hogy nem mernéd belemondani amiket leírtál.. Kis Klaviatúra huszár.

2010. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!