Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta hogy majd kiforrja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy majd kiforrja magát , kialakul majd ? Kicsit hosszú de kéne pár tanács!?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi ,minden jó szinte ,pár hónapja vagyunk "együtt" csak szexnek indult.

De újabban tervei vannak velem , pont építkezik és úgy beszél a háztól mintha azt akarná legyek ott vele. Ki kéri a véleményem.

Elmondtam neki ,hogy szeretem azóta ő is mondja már. Meg hogy hiányzom ,és mutatja is mert nagyon korán kel ,és úgyis át jön hozzám ,vagy elmegyünk valahova.

Augusztusban nyaralni megy és szeretnè ,ha vele mennék, újabban minden este át jön, hétvégéket is velem tölti szinte végig ,csak délelőtt intézi az otthoni dolgait és pihen egyet. Aztán ebéd után mindig együtt vagyunk ,vagy elmegyünk valahova.

Kérdeztem ,hogy nem lenne-e kedve felvállalni a dolgot,tehát mint egy pár folytatni.

Azt mondta ,hogy nagyon régóta szingli ,vagyis magához képest (2eve) és neki erre át kell álljon az agya ,és aludni rá egy párat , mert ennél többet nem tud adni mint amit most ad.

Mondtam neki ,hogy nem is kell ennél több,igyis sokat vagyunk együtt ,csak jó lenne ha egy pár lennénk.

Az a fajta nő vagyok aki hagy teret a másiknak ,amit ő tud is.

Kérdeztem hogy esetleg más nő miatt van e ez hogy nem tudja mi legyen?

De igazából nem hiszem ,mert raktunk már ki közös képet is ,és nem is hiszem h lenne ideje más nőre ,bár ki tudja. De nem érzem rajta,hogy ez lenne a háttérben.

Én csak nem értem ha szeret ,és ilyen jól elvagyunk már jó ideje ,akkor miért kell rá aludni párat. Ezt persze tőle nem kérdeztem meg ennyire görcsösen,csak próbáltam célozni ,hogy nem értem a dolgot.

Aztán azt mondta ,hogy nem szeret bele szaladni dolgokba csak úgy , mert már nem húsz éves , és minden új dologgal ,mindenben úgy gondolkozik ,hogy nagyon megfontol mindent amibe bele vág. Mert van egy kialakult élete és sok nő akarta már ezt megváltoztatni ,tudja H én nem az a típus vagyok de igyis kert időt.

Ez egy hete volt ,hétvégén elutazunk együtt és arra gondoltam felhozom a témát ,de ez okos döntés lenne részemről ,vagy hagyjam még? Ti hogy látjátok



2021. júl. 14. 17:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Jézusom... A telefon pár helyen át írta ,elnézést ,kicsit még új a telefonom és megkell tanulnom kezelni és figyelni,hogy javít.
2021. júl. 14. 17:49
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarja kimondani még, hogy nem érez úgy irántad, ahogy te. Mivel részéről még mindig csak dugó pajtinak tart, és nem meri felvállalni a véleményét, mert tudja hogy te többet gondolsz és akarsz töle, holott Ö nem és ezzel egyúttal el is veszitené az ingyen lyukat, ha ezt így kerek perec kimondja. Úgyhogy terelni fogja a témát vagy kerülni, csak hogy ne kelljen kimondania. Így megtart téged mint dugó pajti és emellett te is be fogod majd egy idő után a szád.


Ez ennyi. Gyáva nyúl hozzá hogy bevállalja az igazat. A szeretlek szót is valószínűleg azért mondta mert te mondod neki. Így inkább eljátsza amit akarsz hallani, minthogy elmondja az igazat hogy nem érez úgy ahogy te

2021. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ja az lemaradt, hogy majd talán esetleg lehet lesz belőle valami, ha úgy alakul. De ez még korántsem biztos. Úgyhogy én a helyedben nem bizakodnék el benne hogy jó irányba halad a dolog. Ez éppenséggel annyit jelent, hogy benne nem alakult még ki irányodba semmi, még mindig csak dugó pajtinak tart. De fenttarja a szédités lehetőségét, hogy kábitson, hogy ne lépj le melöle, direkt kétségek között hagyva.
2021. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező, a leírásodból számomra úgy tűnik, hogy közöttetek már kialakult egy teljesen normális párkapcsolat.

Mire gondolsz, hogyan kellene ezt "felvállalnia"? Át kellene írni a státuszát a közösségi oldalon "kapcsolatban"-ra, vagy hogy érted?

2021. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első ,igazából ebben nem értek egyet ,de csak mert az információ nem állt rendelkezésedre arról,hogy nálunk az első 3 hónap nem így telt. Heti 2 találkozó röpke 1 óra max.

És ezek általa sűrűsödtek be , ő kezdett többször elhivni magával enni vagy wellnessbe , ő kezdett el többször keresni napközben és nem írásban ,hanem felhìv.


Igen ,szeretném hogy vállaljon fel ,fogja meg a kezem,nevezzen párjakènt , tehát szeretném ha egy fokkal komolyabb lenne ,csak ennyivel. Ezért nem értem ,hogy neki ez miért nagy dolog,mivel sok minden nem változna ,de attól függetlenül tiszteletben tartom,hogy neki ahhoz idő kell H egy párja legyen. Azt hiszi hogy ezzel változna köztünk más ,nagyon élvezi a velem töltött időt ,és attól fél h elromlik , vagy más leszek ha kimondjuk hivatalosan hogy együtt vagyunk.

2021. júl. 14. 18:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát az elején tényleg egy lyuk voltam ,és O nekem egy .... De már nem érzem így. Elég távolságtartó volt , azelőtt ebből gondolom,hogy a szeretlek szó igaz nála ,azt se mondta előtte H kedvel vagy jó velem. Mostanában kezdett felengedni úgy igazán irányomba.
2021. júl. 14. 18:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Szédítèsre nem lenne oka ,mivel tudja H úgyis együtt maradunk igyis amíg jól esik,nincs miért hazudjon
2021. júl. 14. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Akkor gondold azt amit hallani akarsz. Felesleges volt kérdést kiírni így
2021. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elnézést,csak nagyjából már ismerem. És előtte sem kellett szedites ,hogy maradjak ,most akkor miért kéne ? Csak logika alapján haladok .
2021. júl. 20. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy kapcsolat, bárminek is címkézzük. Hülye trollokkal akik csak idegeneket rugdosni jönnek ide, ne foglalkozz.
2021. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!