Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene arra reagálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene arra reagálni, ha valaki pár napra eltűnik, majd?

Figyelt kérdés
Majd hirtelen megkeres valami ócska kifogással, hogy nem volt ideje. Ráadásul elvárná hogy örüljek, legyek hálás hogy van rám ideje. Úgy tesz, mintha semmi sem történt volna, azaz folytassuk ott ahol abbahagytuk. Én ilyen pofátlanságnál egyszerűen nem tudok mit mondani, beszélni sincs kedvem a másikkal. Azt meg feleslegesnek tartom, hogy megmondjam a véleményem, hiszen nyilván a másik felet eddig sem érdekektem, ha képes ezt megtenni. Ti hogyan reagálnátok, vagy reagáltatok erre a helyzetre?
2021. júl. 15. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Elgondolkoznék, hogy a későbbiekben is vajon így fog velem viselkedni?

Bármi történhet az életében, de ha elmondja őszintén, hogy egy kicsit most rám nem lesz ideje, akkor azt megértem.

2021. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mivel én ilyen után a másikkal már beszélni sem vagyok képes, nincs min gondolkodnom. Csak azt nem értem hogy lehet valaki ennyire pofátlan?
2021. júl. 15. 11:14
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyes! Akinek napokig nincs ideje a másikra, annak eszébe sem jutsz, felőle akár már bocsánat de fel is fordulhatsz.
2021. júl. 15. 11:15
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ne is foglalkozz vele, tiltsd le mindenhonnan és felejtsd el 🤷‍♂️
2021. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Vannak akik ilyen esetben jól megmondják a magukét, én meg nagyon megalázónak találnám, hogy még én magyarázzam miért esik az ilyen rosszul. Nem keres x ideig valaki akkor legyen benne annyi, hogy nem állít be azzal hogy bocs nem volt időm, aztán vmi nyálas szöveg. Az ilyenek mit hisznek magukról, fel nem foghatom.
2021. júl. 15. 11:18
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Ja mert a másiknak nem lehet tényleg dolga, ugye? Vagy nem lehet az, hogy kevés az ideje és /vagy fáradt. Csak a rosszindulat.
2021. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem ápolok szoros viszonyt olyan emberekkel, akik 3+ nap múlva reagálnak üzeneteimre. Ilyenkor nem válaszolok, vagy csak pár nap múlva amikor épp kedvem van. Velem is előfordulhat, hogy nincs időm válaszolni.
2021. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
#6 mert olyan marha sokáig tart bepötyögni egy üzenetet 🤷‍♂️
2021. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálok ügyet abból, ha pár napig nem beszélek valakivel, de ne tűnjön el szó nélkül és ignorálja az üzeneteimet. Semmibe se kerül megírni egy mondatban, hogy most pár napig nagyon elfoglalt lesz - szerintem ez tökre belefér egyébként. Amikor még csak ismerkedtünk a párommal akkor simán volt, hogy nem beszéltünk 2-3 napig, mert tényleg sok dolgunk volt vagy épp valamelyikünk elutazott és nem lett volna idő/lehetőség minőségi beszélgetésre. Mondjuk mi előre megbeszéltük ezeket és utána simán csak bepótoltuk.

Nekem ebben a szituban nem a 3 nap szünet lenne a probléma, hanem az a hozzáállás, hogy simán leszar, aztán jön nagy pofával, hogy legyél hálás, hogy feléd nézett.. Kösz nem, az ilyen szarjon sünt.

2021. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Ha dolgom van/fáradt vagyok, akkor kvára nem az az első, hogy azt a szros messengeren nézegessem. Ha vkinek fontos valami hívjon fel. Hihetetlen, hhogy egyesek ennyire ki tudnak bukni ezen. Ha nekem se írnak vissza, csak pár nap múlva akkor oké. Dolga volt, megértem.
2021. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!