Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni egy képről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni egy képről, hogy nem valódi?

Figyelt kérdés

Tehát csak egy személy van rajta, de nem hiszem, hogy valódi képet küldött magáról. Hogy nem ő van a képen, hanem valahonnan "lelopta", mintha csak ő lenne az rajta. Nem találkoztunk még, nem is fogok. A neten meg hiába raktam keresőbe, nem talált semmit. Viszont nagyon pixelesnek néz ki, mintha nagyon sok élesítés lenne rajta és kicsit fura kép.


Tudni lehet, hogy nem valódi kép?


2021. júl. 15. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Vagy webcamon keresztül beszéljetek, ott nehéz csalni vagy kérj tőle egy frisset, ahol bizonyítja, hogy tényleg ő van rajta.


De ilyen mértékű bizalommal, ez sehogy nem lesz egy hosszú életű dolog. Amúgy megértelek, mert én sem bízom senkiben :)

2021. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Google képkeresőbe bemásolod a képet, és kiadja rá a találatokat, hogy hol van fent a kép. Ha kamu, akkor elég valószínű, hogy megtalálod a neten
2021. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Írtam kettes hogy kerestem már úgy de nem adott ki rá találatot
2021. júl. 15. 13:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet tényleg ő van a fotón? Bár elég fura, hogy nem adott ki semmit, mert gondolom fent van közösségi médián vagy ilyesmi
2021. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem találtam róla semmit se. Viszont nekem nagyon gyanús a kép
2021. júl. 15. 14:02
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Kérj tőle mondjuk egy olyan képet, amin felmutatja a hüvelykujját vagy ahol rögtönöznie kell. Ha valami kifogást talál, hogy nem tud képet csinálni vagy ilyenek, akkor elég gyanús, hogy tényleg kamu.
2021. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha amúgy sem fogsz vele találkozni, akkor miért érdekel hogy néz ki? :D
2021. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is 6-os. Bár nem tudom, hogy hozzam fel, hogy ne kétkedjen abban, hogy mintha nem biznék benne. Nem is bízok benne, meg van az okom, csak nem szeretném, hogy ezt tudja. Ez meg felvetné a gyanút benne.
2021. júl. 15. 14:09
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg, hogy mit csinál éppen és küldjön róla egy képet. Szerintem ebben nincsen fura, mi sokszor csináljuk ezt párommal.
2021. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy néz ki, magától küldte, nem én kértem. Egyébként meg van az okom, miért gyanakszom arra hogy nem valódi személlyel chatelek. Ezt nem részletezem. A lényeg, hogy szerintem nem valódi kép és erre keresek választ, hogy honnan lehet tudni hogy nem valós kép amit elküldtek nekem
2021. júl. 15. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!